Dr. Max - akciové letáky a zľavy


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Dr. Max, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Dr. Max a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Dr. Max, potom ste na správnom mieste.

V práve prebiehajúcej zľavovej akcii je napríklad olej za akciovú cenu 11,89 €. Za povšimnutie stojí aj sprchovací gél za priaznivých 11,99 €. V letákoch Dr. Max je v akcii aj krém, kde aktuálne stojí 3,19 €. Nenechajte si ujsť ani dezodorant za zvýhodnenú cenu 11,99 €.

Vyberte svoju pobočku  
Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.
 

Najlepšie letáky a akcie obchodu Dr. Max na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu Dr. Max na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu Dr. Max
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě Dr. Max. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne Dr. Max, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu Dr. Max, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni Dr. Max. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 1 aktuálne platných letákov Dr. Max platných až do 31.5.2022. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Lekáreň a to konkrétne: výživový doplnok, krém, zdravotnícka pomôcka, liek proti bolesti, Kolagen, prípravok po opaľovaní, analgetikum, nesteroidné antiflogistikum, kloubní výživa, liek na alergiu, ktoré môžete kúpiť v 293 pobočkách v mestách Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 160 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu Dr. Max, kde nájdete 46 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka Dr. Max, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 1 aktuálne platných letákov.

Pobočky Dr. Max
TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia