Nový akčný leták Kondela online + PDF


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Kondela, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Kondela a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Kondela, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

 

Najlepšie letáky a akcie obchodu Kondela na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu Kondela na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu Kondela
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě Kondela. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne Kondela, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu Kondela, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni Kondela. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 2 aktuálne platných letákov Kondela platných až do 11.4.2023. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Nábytok a to konkrétne: skriňa, komoda, stôl, kreslo, stolík, regál, posteľ, nočný stolík, konferenčný stolík, sedacia súprava, ktoré môžete kúpiť v 21 pobočkách v mestách Bratislava, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu Kondela, kde nájdete 37 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka Kondela, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 2 aktuálne platných letákov.

Produkty v letákoch Kondela

Najnovšie letáky

Predajcovia - nábytok