Billa - Ajax v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Ajax plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Ajax a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Ajax - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Ajax Floral Fiesta - univerzálny čistiaci prostriedok 1 l   NEPLATNÝ LETÁK
1,79 €
Billa
 
Billa
Ajax Floral Fiesta univerzálny čistiaci - prostriedok 1 l bežná cena 2,69   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
Ajax univerzálny čistiaci - prostriedok 1 l bežná cena 2,69 V akciovej ponuke aj iné výrobky značky Ajax   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
Ajax Floral Fiesta bežná cena 1,95 - univerzálny čistiaci prostriedok rôzne druhy 1 l   NEPLATNÝ LETÁK
1,55 €
Billa
 
Billa
Ajax Floral Fiesta bežná cena 2,19 - univerzálny čistiaci prostriedok rôzne druhy 1 l   NEPLATNÝ LETÁK
1,55 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Ajax a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Ajax ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Ajax práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Ajax v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Retrogéria, Tevos Drogérie, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: aku píla na konáre, autovysávač, Aroso, aku fukár, aku nabíjačka, Autopríslušenstvo, ACC® LONG, aku leštička, Autobatérie a nabíjanie, aku zameriavací laser. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Ajax - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia