Autobatérie - akcie a zľavy

Hľadáte akcie a zľavy na produkt autobatérie? Veľa času zrejme strávite rozmýšľaním nad tým, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní produktov ako je autobatérie. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých letákov s výbornými cenami produktu autobatérie.

Produkt autobatérie je napríklad aktuálne k dispozícii za zvýhodnenú cenu v obchode Metro. Môžete ho kúpiť za 52,99 € a táto akcia platí od 11.5. do 24.5.2022

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Metro
 
Metro
Autobatéria - • skvelé štartovacie schopnosti, stabilný výkon, vysoká životnosť • renomovaný európsky výrobca  

**

52,99 €
Bauhaus
 
Bauhaus
viz leták viz leták
 
Aktuálne letáky

Leták Metro

Leták Metro - 11.5.2022 - 24.5.2022.
11.5. - 24.5.2022
Platný vo všetkých predajniach Metro

Leták Bauhaus

Leták Bauhaus - 2.3.2022 - 31.8.2022.
2.3. - 31.8.2022
Platný vo všetkých predajniach Bauhaus
 
Autobatérie - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Metro
 
Metro
Foxmer autobatérie - • skvelé štartovacie schopnosti, stabilný výkon, vysoká životnosť • renomovaný európsky výrobca 45 Ah   NEPLATNÝ LETÁK

**

55,99 €
Metro
 
Metro
Foxmer autobatérie • skvelé štartovacie schopnosti, stabilný výkon, vysoká životnosť • renomovaný európsky výrobca - 55 Ah   NEPLATNÝ LETÁK

**

65,99 €
Metro
 
Metro
Foxmer autobatéria • skvelé štartovacie schopnosti, stabilný výkon, vysoká životnosť • renomovaný európsky výrobca - 45 Ah   NEPLATNÝ LETÁK

**

55,99 €
Auto Kelly
 
Auto Kelly
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
viz leták viz leták
Auto Kelly
 
Auto Kelly
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
viz leták viz leták
arrow

Autobatérie

Jedna z povestných bájok vraví o mužovi na ďalekej púšti,  ktorému sa ale následne mohlo splniť jedno jediné želanie. A tento muž si prial auto, aby sa mohol dostať domov. Avšak zabudol, že auto býva spravidla zložené z mnohých potrebných súčastí, bez ktorých sa nepohne. Mal tak pred sebou len nepojazdnú konštrukciu, v ktorej chýbal napríklad benzín a samozrejme chýbalo tu aj „srdce každého auta“, akým je autobatéria. Presne tak, sú to práve autobatérie, ktoré sa zapríčiňujú o bezproblémové naštartovanie vozidla. Čím je autobatéria lepšia, kvalitnejšia, tým sa to viac odzrkadlí na samotnom štartovaní.

O to viac je kvalitná autobatéria oceniteľná v zimných mesiacoch, kedy panujú nebezpečne nízke teploty. Je teda prínosné, ak si dáte záležať na výbere dostatočne kvalitného modelu.  A vyberať môžete podľa týchto parametrov:  Kapacita (Ah), štartovací prúd (A – ampéry),  Napätie (V – volty), veľkosť pólov, polarita a rozmery samotného produktu.

Pochopiteľne, nie každý motorista a majiteľ automobilu vie okamžite na základe týchto parametrov vybrať to najvhodnejšie. A to zvlášť, ak je súčasná ponuka autobatérii na trhu pomerne široká a ponúka rozmanité možnosti. Pre tieto prípady je odporučené, ak si chcete vlastnoručne vybrať a kúpiť kompatibilnú autobatériu (podľa typu vozidla), aby ste vsadili na manuál k vášmu vozidlu a keď tento nemáte po ruke, tak navštívili internetovú stránku konkrétneho výrobcu.

Dnes to ale prebieha aj trochu inak, odbornejšie a praktickejšie. Aj človek, ktorý nemá skúsenosti s výmenou akumulátora, si môže pokojne kúpiť vhodný model svojvoľne, teda napríklad cez internet, kde je ponuka najprehľadnejšia. Ak si kúpi ten správny typ, s týmto následne môže prísť do autoservisu. Hoci to nebude zadarmo, v konečnom dôsledku sa to oplatí. A to najmä dnes, kedy už v nejednom prípade skrátka nestačí akumulátor iba fyzicky vymeniť, ale pozornosť sa pri výmene musí venovať aj riadiacej technike. S tým si ale odborníci vedia poradiť.

 

Získajte najlepšie zlavy s nami
Na webe Kompas Zliav vieme o všetkých zľavách, akciách a ponukách na produkt autobatérie. Vieme nájsť najlepšie zľavy a vy tak budete prví, ktorí budú informovaní o tom, keď bude autobatérie v akcii. A to znamená, že môžete neuveriteľne ušetriť na vašich nákupoch. Pozrite si len, koľko by vám mohli ušetriť naše letáky s ponukou zliav na produkt autobatérie.

Skontrolujte si cenu produktu autobatérie u vašich obľúbených predajcov
Ak chcete ušetriť peniaze, jednoducho kliknite na ktorýkoľvek leták a pozrite si aktuálnu cenu produktu u vášho obľúbeného predajcu Metro. Pre uľahčenie hľadania akcií môžete vyfiltrovať iba letáky od konkrétnych značiek. Nezabudnite, že na stránkach Kompas Zliav si môžete pozrieť zľavy na množstvo ďalších produktov. Pozrite si úžasné akcie, ktoré máme a začnite šetriť na nákupoch. Máme všetky letáky a akcie od najlepších predajcov na Slovensku, a môžete tak ľahko porovnať vaše obľúbené obchody a zistiť, kde ušetríte najviac peňazí. Tu na webe Kompas Zliav je to rýchle a jednoduché.

Pozrite si ďalšie letáky!
Pozrite si aktuálne letáky a akcie na vaše obľúbené produkty, ako napríklad 2-sedák, 3-sedák, 3Bit, 7 Days, 7-zónova penová matrac. U nás na webe Kompas Zliav nájdete všetko na jednom mieste, skvelé zľavy sú na dosah - stačí len pár kliknutí. Navštevujte nás pravidelne - neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a pridávame nové letáky a akcie, s ktorými získate tie najvýhodnejšie ceny!


Autobatérie - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia