Billa - aviváž v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt aviváž plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na aviváž a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt aviváž za výhodnú cenu 3,19 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok aviváž chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Silan aviváž rôzne druhy 1,8 l - bežná cena 5,39  
3,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Aviváž - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Coccolino aviváž, rôzne druhy 1,45 l bežná cena 4,09 -   NEPLATNÝ LETÁK
2,69 €
Billa
 
Billa
Coccolino aviváž rôzne druhy 1,8 l bežná cena 4,09 1 l = 2,272 € - cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks   NEPLATNÝ LETÁK
2,59 €
Billa
 
Billa
Silan aviváž rôzne druhy 1450 ml bežná cena 3,29 -   NEPLATNÝ LETÁK
2,79 €
Billa
 
Billa
Lenor aviváž rôzne druhy 1420 ml - bežná cena 3,69   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
Billa
 
Billa
Lenor - aviváž rôzne druhy 25 praní   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt aviváž a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt aviváž ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt aviváž práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt aviváž v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, dm drogerie, 101 Drogerie, TESCO supermarket, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: aku píla na konáre, autovysávač, Aroso, aku fukár, aku nabíjačka, Autopríslušenstvo, ACC® LONG, aku leštička, Autobatérie a nabíjanie, aku zameriavací laser. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Aviváž - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia