Cukor - akcie a zľavy

Hľadáte akcie a zľavy na produkt cukor? Veľa času zrejme strávite rozmýšľaním nad tým, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní produktov ako je cukor. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých letákov s výbornými cenami produktu cukor.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
 
Billa
BILLA trstinový cukor 1 kg - bežná cena 1,99  
12.1. - 18.1.2022 product cut image
1,59 €
 
Metro
Škoricový cukor bal.: 60× 20 g cena za 20 g -  
5.1. - 18.1.2022

**

0,04 €
 
Metro
Sweet Family práškový cukor - bal.: 10× 1 kg cena za 1 kg  
5.1. - 18.1.2022

**

0,75 €
 
Metro
Vanilínový cukor bal.: 70× 20 g cena za 20 g -  
5.1. - 18.1.2022

**

0,04 €
 
Metro
Vanilínový cukor - bal.: 1 kg cena za 1 kg  
19.1. - 1.2.2022

**

1,39 €
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

12.1. - 18.1.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
 
Billa
Dr. Oetker trstinový cukor s mletým vanilkovým strukom - 8 g   NEPLATNÝ LETÁK
22.11. - 31.12.2021
0,69 €
 
Billa
V ponuke aj Dr. Oetker trstinový cukor citrónový 15 g za 0,25 €/ 1 kg = 16,667 € -   NEPLATNÝ LETÁK
22.11. - 31.12.2021
0,25 €
 
Billa
Sweet Family trstinový cukor hnedý - 500 g   NEPLATNÝ LETÁK
22.11. - 31.12.2021
1,09 €
 
Billa
KORUNNÝ Cukor kryštálový 1 kg - bežná cena 0,69   NEPLATNÝ LETÁK
6.10. - 12.10.2021
0,59 €
 
Billa
KORUNNÝ Cukor kryštálový 1 kg -   NEPLATNÝ LETÁK
21.12. - 28.12.2021
0,64 €

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

Pravdepodobne vás v jeho spojitosti napadne len všetko to nezdravé. Už len z toho faktu, že ku všetkému, čo ľuďom chutí, sa musia nájsť mnohé negatívne účinky na ľudské zdravie či na našu hmotnosť. Samozrejme aj v tomto prípade všetkého veľa škodí, ale my sme sa na túto vec pozreli aj z toho iného, pozitívnejšieho a dá sa povedať nezaujatého hľadiska.

Keď sa pozrieme na tie klasické kocky cukru, možno nás ani nenapadne, že ide vlastne o jeho finálnu podobu, že takúto špecifickú bielosť a prevedenie dosiahol až po potrebnej kryštalizácii. A to je na týchto produktoch sympatické- nevyrábajú sa chemickými úpravami, ale ťažia sa z cukrovej repy.

Navyše je to- ako už odznelo- univerzálne sladidlo, má teda množstvo spôsobov využitia. Tak, ako ho oceníte pri pečení koláčov, vám rovnako dobre poslúži, ak jeho kocky proste len tak hodíte do čaju či do kávy, čím značne vylepšíte chuť týchto obľúbených ranných nápojov.

 

Získajte najlepšie zlavy s nami
Na webe Kompas Zliav vieme o všetkých zľavách, akciách a ponukách na produkt cukor. Vieme nájsť najlepšie zľavy a vy tak budete prví, ktorí budú informovaní o tom, keď bude cukor v akcii. A to znamená, že môžete neuveriteľne ušetriť na vašich nákupoch. Pozrite si len, koľko by vám mohli ušetriť naše letáky s ponukou zliav na produkt cukor.

Skontrolujte si cenu produktu cukor u vašich obľúbených predajcov
Ak chcete ušetriť peniaze, jednoducho kliknite na ktorýkoľvek leták a pozrite si aktuálnu cenu produktu u vášho obľúbeného predajcu Lidl, Billa, Metro, FRESH, KON-RAD, Milk AGRO. Pre uľahčenie hľadania akcií môžete vyfiltrovať iba letáky od konkrétnych značiek. Nezabudnite, že na stránkach Kompas Zliav si môžete pozrieť zľavy na množstvo ďalších produktov. Pozrite si úžasné akcie, ktoré máme a začnite šetriť na nákupoch. Máme všetky letáky a akcie od najlepších predajcov na Slovensku, a môžete tak ľahko porovnať vaše obľúbené obchody a zistiť, kde ušetríte najviac peňazí. Tu na webe Kompas Zliav je to rýchle a jednoduché.

Pozrite si ďalšie letáky!
Pozrite si aktuálne letáky a akcie na vaše obľúbené produkty, ako napríklad 2-sedák, 3-sedák, 3Bit, 7 Days, 7UP. U nás na webe Kompas Zliav nájdete všetko na jednom mieste, skvelé zľavy sú na dosah - stačí len pár kliknutí. Navštevujte nás pravidelne - neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a pridávame nové letáky a akcie, s ktorými získate tie najvýhodnejšie ceny!

Podobné produkty


Cukor - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia