Deichmann - predajne a otváracie hodiny

Deichmann - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu Deichmann, vrátane lokalít obchodu Deichmann a otváracích hodín obchodu Deichmann. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod Deichmann.


Aktuálne letáky
Deichmann - Lokality

O spoločnosti Deichmann

Deichmann je obuvnícka spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Vlastní viac ako 3 500 predajní v 24 krajinách sveta a aj u nás patrí medzi obľúbené obchodné obuvnícke siete. Aké topánky sa práve túto sezónu nosia? Nahliadnite do aktuálneho letáku Deichmann. Vychádza väčšinou štyrikrát do roka. Nájdete si v ňom topánky podľa vášho gusta a navyše budete mať prehľad o súčasných trendoch. Vydajte sa do Deichmannu a vráťte sa s novými topánkami a radosťou z výhodného nákupu.

Prečo nakupovať v Deichmanne?

Skutočnosť, že spoločnosť Deichmann začala svoju činnosť v roku 1913 a úspešne funguje dodnes, svedčí o jej kvalitách. Možno aj vy patríte medzi mnohých zákazníkov, ktorí začiatkom každej novej sezóny mieria do Deichmannu, aby sa vybavili novými topánkami a módnymi doplnkami - kabelkami, peňaženkami, šatkami a podobne. Spoločnosť je obľúbená nielen vďaka veľkému výberu obuvi zodpovedajúcich aktuálnej móde, ale aj pre veľmi priaznivý pomer ceny a kvality. Zaobstarajte si aj vy značkové topánky za skvelú cenu. Tie najvýhodnejšie ponuky nájdete v akčnom letáku Deichmann.

V Deichmanne sa obuje celá rodina - dámy, páni i deti. Z akých značiek si môžete vyberať? Ženy si iste obľúbia Graceland, 5th Avenue, Airane alebo Catwalk. Muži ocenia Memphis One, Am Shoes či Gallus, v ponuke majú svoje miesto aj výrobcovia detských topánok. Nechýbajú ani klasické športové značky - Nike, Puma či Adidas. Aké topánky sa budú v nadchádzajúcej sezóne nosiť? Predsa tie, ktoré zároveň nájdete za atraktívnu cenu v letáku Deichmann. Aktuálny leták vo vysokej kvalite na vás vždy čaká na webe Kompas Zliav. Je najvyšší čas obuť sa do nových topánok od Deichmannu.

Lokácie a prevádzková doba Deichmann

Pobočky Deichmann nájdete vo všetkých veľkých mestách, často sú umiestnené v obchodných centrách. Otváracia doba je väčšinou od 9:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Deichmann, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Produkty

Pobočky Deichmann
TOP letáky a katalógy