TESCO - letáky a akčné ponuky


Ak na internete hľadáte letáky obchodu TESCO, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu TESCO a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu TESCO, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

 

Chcete nakupovať pravidelne a pritom úsporne? V predajniach Tesco sa to dá a navyše tu nájdete širokú ponuku tovaru a služieb na jednom mieste.

Tesco

Široký výber z ponuky toho najrôznejšieho tovaru vo forme vždy čerstvých potravín, kvalitného textilu, drogérie, elektroniky a mnohých iných produktov predstavujú predajne Tesco. Vysokej návštevnosti sa tieto pobočky tešia takisto z dôvodu, že v nich nechýbajú pravidelné akcie, ale takisto trvalo nízke ceny.Výhodne tu dokážete kúpiť všetko od ovocia a zeleniny, až po elektrospotrebiče do vašej domácnosti.

A nakúpiť sa dá ešte výhodnejšie v prípade, ak viete, na čo sa oplatí zamerať. Môžete si preto spraviť predbežný zoznam produktov a potravín, ktoré sú momentálne za akciovú cenu. Využiť k tomu môžete aktuálny leták a pozrieť sa na aktuálnu ponuku.

So svojim zoznamom následne navštívite svoju najbližšiu pobočku predajne Tesco, alebo využite komfortnú a modernú cestu, akú predstavujú online nákupy. Nenechajte sa pripraviť o prehľadnú ponuku plnú zliav https://tesco.sk. Majte po ruke svoj leták online a takisto si nezabudnite pravidelne prezrieť katalog zložený z tých najrôznejších produktov a potravín, s ktorými sa vždy spája nejaká akcia alebo zľava. S prístupom na internet a v prípade pravidelnej pozornosti vám takisto neunikne ani nový leták a budúci leták s možnosťou pripraviť sa na ďalší nákup, ktorý sa skutočne vyplatí.

Tesco ponúka aj finančné služby

Nezabudnite pri tom využiť Clubcard a všetky benefity, ktorá táto karta ponúka svojim verným zákazníkom. Budete odmenení bodmi za každý nákup, čím následne dokážete nakúpiť za ešte menej.

Nie je to ale len cenovo výhodný tovar a štýlové oblečenie značky F&F, ktoré predajne Tesco ponúkajú svojim návštevníkom. Sú to takisto Tesco finančné služby a s nimi spojená napríklad výhodná pôžička, ktorá dokáže vyhovieť aj vašim potrebám. Tento finančný servis sa nachádza vo vnútri predajne, takže prístup a celkové vybavenie dokáže prebehnúť veľmi rýchlo a priamo na mieste.

Produkty v letákoch TESCO

Najnovšie letáky

Predajcovia - hypermarkety a supermarkety