Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

TESCO extra - akciové letáky

thumbnail - TESCO leták
12.6. - 18.6.2024
Leták TESCO extra
Platný vo všetkých predajniach TESCO extra
thumbnail - TESCO leták
12.6. - 18.6.2024
Leták TESCO extra
Platný vo všetkých predajniach TESCO extra
thumbnail - TESCO leták
29.5. - 16.7.2024
Leták TESCO extra
Platný vo všetkých predajniach TESCO extra
 

Ak na internete hľadáte letáky obchodu TESCO extra, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu TESCO extra a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu TESCO extra, potom ste na správnom mieste.

Najlepšie letáky a akcie obchodu TESCO extra na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu TESCO extra na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu TESCO extra
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě TESCO extra. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne TESCO extra, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu TESCO extra, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni TESCO extra. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 4 aktuálne platných letákov TESCO extra platných až do 16.7.2024. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety a to konkrétne: alkohol, syr, pivo, rajo, káva, šalát, víno, Gillette, nápoj, tekutý prací prostriedok, ktoré môžete kúpiť v 8 pobočkách v mestách alkohol, syr, pivo, rajo, káva, šalát, víno, Gillette, nápoj, tekutý prací prostriedok a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu TESCO extra, kde nájdete 216 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka TESCO extra, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 4 aktuálne platných letákov.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety