COOP Jednota - akciové letáky

 

Ak na internete hľadáte letáky obchodu COOP Jednota, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu COOP Jednota a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu COOP Jednota, potom ste na správnom mieste.

Kde je v akcii - {product-name}
Výrobok {product-name} je dnes hneď v niekoľkých akciách, za zvýhodnenú cenu ho môžete kúpiť v obchodech {product-discount-stores}.

 

Kde je najlacnejšie - {product-name}
Za vôbec najnižšiu cenu môžete produkt {product-name} zakúpiť v obchodech {product-lowest-price-stores}.  v práve prebiehajúcej akcii tam stojí {product-lowest-price}. Táto akcia platí od {first-table-valid-from} do {first-table-valid-to}.

Najlepšie letáky a akcie obchodu COOP Jednota na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu COOP Jednota na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu COOP Jednota
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě COOP Jednota. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne COOP Jednota, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu COOP Jednota, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni COOP Jednota. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 4 aktuálne platných letákov COOP Jednota platných až do 30.6.2024. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety a to konkrétne: alkohol, Tradičná kvalita, syr, kuracie mäso, Mamičkine dobroty, minerálna voda, pivo, šunka, sušienky, nápoj, ktoré môžete kúpiť v 0 pobočkách v mestách alkohol, Tradičná kvalita, syr, kuracie mäso, Mamičkine dobroty, minerálna voda, pivo, šunka, sušienky, nápoj a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu COOP Jednota, kde nájdete 342 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka COOP Jednota, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 4 aktuálne platných letákov.

Produkty v letákoch COOP Jednota

Leták Strana Produkty Popis Cena
leaflet
13.6. - 26.6.2024
1 borovička 7,99 €
čokoláda 1,49 €
Študentská pečať 1,49 €
kuracie mäso 4,99 €
kuracie rezne 4,99 €
2 debrecínka 0,79 €
saláma 0,49 €
oravská slanina 0,99 €
párky 0,39 €
šunka 0,95 €
3 broskyne 2,49 €
citróny 0,95 €
eidam 0,89 €
salámový syr 0,89 €
paradajky 1,65 €
4 eidam 1,69 €
oštiepok 2,19 €
tavený syr 1,20 €
syr 2,19 €
Sýr a křup 0,59 €
5 Acidko 0,85 €
acidofilné mlieko 0,85 €
syr 2,69 €
tofu 1,15 €
jogurt 0,43 €
Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety