Chcete mať prehľad nielen o rôznych produktoch a službách, ale zároveň aj o cenách, zľavách a akciách? Nechajte sa informovať letákmi na jednom mieste.

Akčné letáky – pestrý výber, akcie a zľavy

Tešíte sa na každodenné či víkendové nákupy, ale zároveň máte obavy z toho, že výrazne utrpia vaše peňaženky? Pre vás i vaše peňaženky existuje jednoduché riešenie, ktoré uspokojí všetky vaše potreby a zároveň vám pomôže ušetriť finančný rozpočet. Je vôbec možné nakupovať, čo len chcete a pritom ušetriť? Budete príjemne prekvapení, pretože áno je to možné. Stačí k tomu jednoduchý trik. Aký? Mať pod kontrolou letáky všetkých predajcov, a je jedno či sa jedná o hypermarkety a supermarkety, obchodné centrá, či nákup potravín, oblečenia, obuvi, športových potrieb, spotrebičov, elektroniky a ďalšieho tovaru.

Letáky s potravinami a ďalším tovarom na jednom mieste

Už si nemusíte po žiadny leták len do poštovej schránky či priamo k vášmu obľúbenému predajcovi. K dispozícii máte naše online riešenie, ktoré vás v pohodlí vášho domova bude informovať o všetkých ponúkaných produktoch vždy a včas. Okamžite budete mať po ruke každý nový leták, akciový leták a dokonca i leták na budúci týždeň. Neunikne vám tak žiadna výhodná akcia či zľavy, pretože leták aktuálny bude pre vás vždy a hlavne včas pripravený a bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie vášho domova. 

Prehľadný výber letákov naplnený akciami

Možno potrebujete pre nákup inšpiráciu, možno vás zaujíma každá nová ponuka alebo chcete pri každom nákupe, čo najviac ušetriť. S prehľadným online výberom letákov získate dostatok inšpirácie, informovanosti a ešte uľavíte aj vašim peňaženkám. Môžete tak bez problémov porovnať aktuálne ceny u jednotlivých predajcov a ponuky sortimentu a zamieriť za nákupom presne tam, kde nájdete, čo aktuálne potrebujete a za cenu, ktorá vám vyhovuje. Vďaka pestrému výberu online letákov nájdete všetkých vašich obľúbených predajcov pod jednou strechou aj s ich aktuálnou ponukou a cenami.

Na tejto stránke nájdete 3 aktuálne platných letákov COOP Jednota platných až do 1.4.2020. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety a to konkrétne: šalát, nestlé, milka, mlieko, nátierka, mam, syr, jedľa, čokoláda, bravčové mäso, ktoré môžete kúpiť v 0 pobočkách v mestách {five -largest-cities-with-shop} a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 88 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu COOP Jednota, kde nájdete 102 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka COOP Jednota, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 3 aktuálne platných letákov.