Billa - eidam v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt eidam plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na eidam a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt eidam za výhodnú cenu 1,19 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok eidam chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Liptov eidam plátky údené - neúdené 100 g bežná cena 1,79  
1,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Eidam - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Liptov Eidam - plátky údené, neúdené 100 g bežná cena 1,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,95 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé Eidam 30 % cena za 100 g - bežná cena 0,65   NEPLATNÝ LETÁK
0,49 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé Eidam 30 % cena za 100 g - bežná cena 0,65   NEPLATNÝ LETÁK
0,49 €
Billa
 
Billa
Liptov eidam plátky údené - neúdené 100 g bežná cena 1,49   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
Billa
 
Billa
Liptov eidam plátky údené - neúdené 100 g bežná cena 1,79   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt eidam a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt eidam ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt eidam práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt eidam v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, TESCO, Terno, Metro, FRESH, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Elektromobily, edukačný stolček, Ekologická drogéria a kozmetika, elektronická kniha, Elektro a osvetlenie pre automobily, Eukamentol, ENERGETICS, Ergometer, elektrický hrniec, ELESKO. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Eidam - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia