Pet Center - Felix v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Pet Center na produkt Felix plátné od 3.1.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Pet Center na Felix a ušetrite tak svoje peniaze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
 
Pet Center
3.1. - 2.2.2022 viz leták
 
Pet Center
3.1. - 2.2.2022 viz leták
 
Aktuálne letáky
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
 
Pet Center
MAČKA JE STRATÉG Kapsičky Felix - Mačka si vie sama jedlo rozvrhnúť a k miske v priebehu dňa príde aj dvad­ saťkrát. Nechce sa totiž prejesť, ale rada ochutnáva. Mačky milujú zmenu chutí kapsičiek, teda pokiaľ sa im trafíte do vkusu. mäso v želé alebo v omáčke, vybrané druhy, 85 g   NEPLATNÝ LETÁK
3.7. - 2.8.2021
0,59 €
 
Pet Center
Pamlsky Felix Party Mix - rôzne druhy, 60 g   NEPLATNÝ LETÁK
3.8. - 2.9.2021
0,99 €
 
Pet Center
felix® fantastic kapsičky pre mačky 4x85 g rôzne druhy -   NEPLATNÝ LETÁK
3.8. - 2.9.2021
2,59 €
 
Pet Center
viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
3.8. - 2.9.2021 viz leták
 
Pet Center
viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
3.9. - 2.10.2021 viz leták
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Pet Center na produkt Felix a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Pet Center na produkt Felix ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Felix práve v obchode Pet Center, môžete vyhľadávať akcie na produkt Felix v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Billa, SUPER ZOO, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Frisco, Feliciana, fotokatalyzátorová lampa, fototlačiareň, focaccia, Femibion, Fenistil, flank steak, Fieldmann, Fred & Flo. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


Felix - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia