Billa - jahody v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt jahody plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na jahody a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt jahody za výhodnú cenu 1,19 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok jahody chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
BILLA Jahody 300 g - bežná cena 1,59 1 kg = 5,300 € Cena s BILLA kartou  
1,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Jahody v letákoch Billa

 

Jahody - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt jahody a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt jahody ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt jahody práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt jahody v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, KON-RAD, Labaš, Sama, TESCO supermarket, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: junior saláma, jelenia krkovička, jadel, Jerky, jednorazový gril, Jubilejná, jahňacie plec, jahňacie rebro, Juška, Jacob's Creek. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – jahody

Najnovšie letáky