Billa - kurča v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt kurča plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na kurča a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt kurča za výhodnú cenu 2,59 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok kurča chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kurča + 2 stehenné štvrte Mäsiarov výber chladené cena za 1 kg - bežná cena 3,39  
2,59 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Kurča v letákoch Billa

 

Kurča - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt kurča a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt kurča ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt kurča práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt kurča v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Klas, Lidl, TESCO supermarket, TESCO, Kaufland, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, kuracie krky, keramický trpaslík, KÜHNE, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Korunní, Kenwood, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – kurča

Najnovšie letáky