Nahrajte chýbajúci leták

Losos - akcie a zľavy

Hľadáte akcie a zľavy na produkt losos? Veľa času zrejme strávite rozmýšľaním nad tým, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní produktov ako je losos. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých letákov s výbornými cenami produktu losos.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Metro
 
Metro
Losos obyčajný pitvaný - lat.: Salmo salar pôvod: Nórsko, chov veľ.: 3 – 7 kg/ks cena za 1 kg od  
21.7. - 3.8.2021

**

6,99 €
Metro
 
Metro
Losos obyčajný pitvaný - lat.: Salmo salar pôvod: Nórsko, chov veľ.: 3 – 7 kg/ks cena za 1 kg od  
21.7. - 3.8.2021

**

6,99 €
Metro
 
Metro
Losos kisuč kúsky - lat.: Oncorhynchus kisuč pôvod: Rusko, lov, vákuovo balené bal.: 1 kg, cena za 1 kg ďalšia akciová cena aj na: METRO Chef losos keta kúsky  
21.7. - 3.8.2021

**

8,40 €
Metro
 
Metro
Losos kisuč kúsky - lat.: Oncorhynchus kisuč pôvod: Rusko, lov vákuovo balené, bal.: 1 kg cena za 1 kg  
21.7. - 3.8.2021

**

8,40 €
Metro
 
Metro
Losos keta porcie - vákuovo balené lat.: Oncorhynchus keta pôvod: Rusko, lov bal.: 8× 125 g cena za 1 kg  
21.7. - 3.8.2021

**

14,90 €
 
Aktuálne letáky
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Losos fi let s kožou - chladený vákuovo balený cena za 100 g bežná cena 1,99 Do vypredania zásob   NEPLATNÝ LETÁK
21.4. - 27.4.2021
1,49 €
Billa
 
Billa
BILLA Škótsky losos - 125 g   NEPLATNÝ LETÁK
19.4. - 9.5.2021
3,69 €
Billa
 
Billa
Radoma Ružový losos bez kože Exklusiv - mrazený 250 g   NEPLATNÝ LETÁK
19.4. - 9.5.2021
3,39 €
Billa
 
Billa
BILLA Údený losos s citrónom - 100 g 1 kg = 45,900 €   NEPLATNÝ LETÁK
5.5. - 11.5.2021

*

3,65 €
Billa
 
Billa
BILLA Údený losos s citrónom - 100 g bežná cena 4,59 € 1kg = 45,900   NEPLATNÝ LETÁK
26.5. - 1.6.2021
3,59 €

Losos

Všade, kde sa chcete dočítať o zdravom stravovaní, padne určite minimálne raz odkaz na rybie mäso. Je všeobecne zdravé a veľmi chutné a medzi touto kategóriou mäsitých výrobkov sa najväčšej obľube teší  práve losos. Ten sa dá pripraviť na niekoľko spôsobov, mnohí konzumenti ho uprednostňujú napríklad „do chrumkava“, avšak jeho originálna chuť a univerzálne spôsoby prípravy nie sú jeho jedinou pozitívnou vlastnosťou.

Ako už odznelo - je zdravý a na tomto fakte hrá hlavnú úlohu najmä to, že tuky z lososa sú zdravé a vlastne pre človeka a jeho zdravotnú kondíciu v skutočnosti  veľmi prospešné. Sú to hlavne omega 3 mastné kyseliny. Tie majú pre naše zdravie hneď niekoľko pozitívnych prínosov - sú kvalitnou výživou mozgu, podporujú zdravý zrak a možno ste nevedeli, že dokážu aj zlepšiť náladu počas depresie. K najhlavnejším zdravotným benefitom omega 3 mastných kyselín sa ale radia tieto: znižujú krvný tlak, podporujú zdravý krvný obeh a takisto zabraňujú usádzaniu „zlého“ cholesterolu v cievach. Naopak zvyšujú hladinu „dobrého“ cholesterolu a celkovo sú tak výbornou prevenciou pred ochorením srdcovo-cievneho systému či infarktom.

Ako vidíte, omega 3 mastné kyseliny sú pre naše zdravie veľmi prospešné a bránia vzniku najčastejších civilizačných ochorení. A práve tieto sú bohatou zložkou chutného a zároveň zdravého lososa.

Navyše, mäso z lososa sa dá pripraviť na viacero spôsobov, čím sa s touto rybou spájajú aj mnohé zaujímavé recepty. Všetky rozhodne vymenovať nestihneme, v stručnosti si preto aspoň prezraďme, akými spôsobmi sa dá táto ryba pripraviť:

  • Vysmážaním, pečením, údením na grile a tiež pošírovaním - šetrná metóda, pri ktorej si ryba uchováva pôvodnú chuť a mnohé prospešné výživové látky.

Následne sa môžete inšpirovať aj pár známymi spôsobmi, ako ho servírovať:

  • So špenátom, pečenými zemiakmi, ryžovými rezancami, v kôprovej omáčke, či dokonca pekne zabeleného v cestíčku.
 

Získajte najlepšie zlavy s nami
Na webe Kompas Zliav vieme o všetkých zľavách, akciách a ponukách na produkt losos. Vieme nájsť najlepšie zľavy a vy tak budete prví, ktorí budú informovaní o tom, keď bude losos v akcii. A to znamená, že môžete neuveriteľne ušetriť na vašich nákupoch. Pozrite si len, koľko by vám mohli ušetriť naše letáky s ponukou zliav na produkt losos.

Skontrolujte si cenu produktu losos u vašich obľúbených predajcov
Ak chcete ušetriť peniaze, jednoducho kliknite na ktorýkoľvek leták a pozrite si aktuálnu cenu produktu u vášho obľúbeného predajcu Billa, TESCO supermarket, Lidl, Metro. Pre uľahčenie hľadania akcií môžete vyfiltrovať iba letáky od konkrétnych značiek. Nezabudnite, že na stránkach Kompas Zliav si môžete pozrieť zľavy na množstvo ďalších produktov. Pozrite si úžasné akcie, ktoré máme a začnite šetriť na nákupoch. Máme všetky letáky a akcie od najlepších predajcov na Slovensku, a môžete tak ľahko porovnať vaše obľúbené obchody a zistiť, kde ušetríte najviac peňazí. Tu na webe Kompas Zliav je to rýchle a jednoduché.

Pozrite si ďalšie letáky!
Pozrite si aktuálne letáky a akcie na vaše obľúbené produkty, ako napríklad Lucy, lekvár, levanduľa, luncheon meat, luster. U nás na webe Kompas Zliav nájdete všetko na jednom mieste, skvelé zľavy sú na dosah - stačí len pár kliknutí. Navštevujte nás pravidelne - neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a pridávame nové letáky a akcie, s ktorými získate tie najvýhodnejšie ceny!

Podobné produkty


Losos - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia