Billa - maslo v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt maslo plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na maslo a ušetrite tak svoje peniaze.

 

Archívne letáky

 

Maslo - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

A čo je pre naše zdravie, kondíciu a energiu takisto potrebné vedieť, to je fakt, že balenie masla je energeticky bohatá potravina, dodá nám dostatok síl na pravidelné zvládanie povinností ako aj v prípade, ak sa mimo práce venujeme nejakému hobby, napríklad športovým aktivitám. Je pravda, že typická „kocka“ masla obsahuje veľa tukov, stačí ho preto konzumovať a respektíve natierať v malej gramáži. Aj takáto malá „dávka“ je však energeticky hodnotná.

Je pravda, že zdravé nasýtené tuky (obsiahnuté napríklad v masle) sú pre naše telo veľmi potrebné a takisto prospešné. Spájať si tento druh tukov s nezdravým stravovaním je teda omyl, nie všetky z nich by sme mali vnímať negatívne. S konzumáciou tukov a tučných výrobkov sa spája tiež zvyšovanie cholesterolu, no v prípade niektorých nasýtených tukov vravíme o zvyšovaní „toho dobrého“ cholesterolu – HDL. Mliečny tuk pritom dobre znášajú aj ľudia s ochorením žalúdka, žlčníka či pečene.

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt maslo a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt maslo ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt maslo práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt maslo v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, Metro, FRESH, Sintra, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky, miska na odpad, Majestic Tea. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – maslo

Najnovšie letáky