Billa - Mila v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Mila plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Mila a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Mila za výhodnú cenu 0,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok Mila chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Sedita Mila polomáčané oblátky 50 g - bežná cena 0,59 Plnotučné sušené mlieko pochádza z EÚ  
0,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Mila v letákoch Billa

 

Mila - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Mila a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Mila ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Mila práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Mila v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Metro, Sama, Klas, Môj obchod, TESCO supermarket, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, miska na odpad, Majestic Tea, mandľové tofu. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Mila

Najnovšie letáky