Billa - müsli v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt müsli plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na müsli a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt müsli za výhodnú cenu 2,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok müsli chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Emco Mysli rôzne druhy 750 g/550 g/500 g - bežná cena 4,29  
2,49 €
Billa
 
Billa
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Müsli v letákoch Billa

Leták Billa
Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 

Müsli - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt müsli a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt müsli ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt müsli práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt müsli v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, dm drogerie, Metro, Milk AGRO, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Míša, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky, miska na odpad. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – müsli

Najnovšie letáky