Billa - Parodontax v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Parodontax plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Parodontax a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Parodontax - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Parodontax Whitening vybrané druhy zubná pasta 75 ml - bežná cena 3,89   NEPLATNÝ LETÁK
2,59 €
Billa
 
Billa
Parodontax vybrané druhy zubná pasta 75 ml - bežná cena 3,89   NEPLATNÝ LETÁK
2,59 €
Billa
 
Billa
Parodontax vybrané druhy zubná pasta 75 ml - bežná cena 3,79   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
Billa
 
Billa
Parodontax vybrané druhy zubná pasta 75 ml - bežná cena 3,79   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
Billa
 
Billa
Parodontax vybrané druhy zubná pasta 75 ml - bežná cena 3,79   NEPLATNÝ LETÁK
2,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Parodontax a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Parodontax ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Parodontax práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Parodontax v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad dm drogerie, 101 Drogerie, Sintra, COOP Jednota, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač, pílové listy. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Parodontax - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia