Billa - Pilsner Urquell v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Pilsner Urquell plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Pilsner Urquell a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Pilsner Urquell - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell svetlé pivo 12 %, 0,5 l plechovka bežná cena 1,29 1 l = 2,580 € V predajni Valaská bežná cena 1,25 €/-32 % 6KUSOV - cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks   NEPLATNÝ LETÁK
0,85 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell svetlé pivo 12 %, 0,5 l plechovka bežná cena 1,29 1 l = 2,580 € od 6 KUSOV -   NEPLATNÝ LETÁK
0,85 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell svetlé pivo 12 %, 0,5 l fľaša bežná cena 1,19 1 l = 2,380 € - cena za 1 ks pri kúpe 3 ks   NEPLATNÝ LETÁK
0,79 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell svetlé pivo 12 %, 0,5 l plechovka bežná cena 1,39 1 l = 2,780 € - cena za 1 ks pri kúpe od 6 ks   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell svetlé pivo 12 - %, 0,5 l fľaška bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow

Pilsner Urquell

Aj napriek tomu, že ak príde na výber toho správneho piva, tak veľa ľudí preferuje dlhé roky overenú a známu značku Pilsner Urquell, tak už menej ľudí vie, akú má táto značka vlastne tradíciu. U nás by sme toto pivo pokojne mohli nazývať jeho originálnym znením- Plzenský Prazdroj.

Toto historicky špeciálne a v súčasnosti uznávané pivo má totiž tradíciu a pôvod v pivovare Prazdroj, kde prvýkrát táto receptúra uzrela svetlo sveta a práve tu sa 5. októbra 1842 zrodil tento unikátny a dnes už veľmi dobre známy druh piva, čo má svoju nezameniteľnú chuť a farbu. Hoci oficiálne sa začalo predávať až na konci storočia. „Otcom“ tejto originálnej receptúry je sládok Jozef Groll , ktorý prišiel so zaujímavým postupom pri varení- skombinoval bavorské varenie piva spoločne s postupným pridávaním chmeľu. Dnes je táto špecificky plzenská receptúra a druh pív označovaný aj ako „svetlý ležiak“. Či už sami na pivo s obľubou chodíte alebo nie, určite ste aspoň stokrát museli niekde niekoho počuť, ako si s chuťou objednáva práve tento „svetlý ležiak“.

Ste oboznámení s českými značkami pív ako Gambrinus, Radegast či Kozel? Určite áno, veď kto by s týmito dnes už tradičnými značkami (a symbolom chutnej kvality) oboznámený nebol. A sú to práve tieto značky, ktoré okrem Pilsneru majú takisto pôvod v Plzni, v českom meste toho najlepšieho piva.

Vedeli ste že... pivo má na zdravie a ľudský organizmus mnohé pozitívne účinky?

  • Znižuje riziko vzniku infarktu, takisto znižuje riziká vzniku mŕtvice.
  • Napomáha k zrýchlenej funkcii metabolizmu, k lepšiemu tráveniu a znižuje cholesterol.
  • Obsahuje minerály a vitamíny, ktoré sú zodpovedné za zdravšie vyzerajúcu pleť a lepšiu kvalitu vlasov.
  • Pomáha lepšie zaspať.
  • A čo viacerí dobre vieme a kvôli čomu ho aj viacerí pijeme - je to efektívny nástroj na tvorbu medziľudských vzťahov, pomáha nám uvoľniť sa a a lepšie sa socializovať (samozrejme vo vhodnej chvíli a vo vhodnom prostredí).
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Pilsner Urquell a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Pilsner Urquell ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Pilsner Urquell práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Pilsner Urquell v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, TESCO supermarket, Terno, Metro, KON-RAD, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, panvica servírovacia, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Pilsner Urquell - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia