Billa - Radler v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Radler plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Radler a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Radler za výhodnú cenu 0,85 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok Radler chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Steiger radler 0,0 %, nealkoholický rôzne druhy 0,5 l, plechovka bežná cena 0,85 1 l = 1,700 € + záloh za plechovku 0,15 €* Od 4 kusov cena 0,55€/ks -  
0,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Radler v letákoch Billa

 

Radler - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Radler a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Radler ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Radler práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Radler v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, KON-RAD, FRESH, Potraviny KORUNA, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: rozprašovač na olej a ocot, rolovaný bok, Rioba, rodinné srdiečka, rozdvojka, remoska, rozkládací sedačka, rondelé, ražné chlebíčky, rastlinný krém na šľahanie. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Radler

Najnovšie letáky