Billa - zubná pasta v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt zubná pasta plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na zubná pasta a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt zubná pasta za výhodnú cenu 3,29 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok zubná pasta chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Elmex zubná pasta vybrané druhy 75 ml - bežná cena 4,99  
3,29 €
Billa
 
Billa
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Zubná pasta v letákoch Billa

Leták Billa
Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 

Zubná pasta - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt zubná pasta a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt zubná pasta ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt zubná pasta práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt zubná pasta v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, dm drogerie, 101 Drogerie, Lidl, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Zookiez, ZEEN by Roal, zrkadlovka, záhorácky bok, zváračka plastových rúr, zmes na pečenie chleba, Zlaté Ovsené, záhradný chodník, zamiokulkas, zvuková karta. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – zubná pasta

Najnovšie letáky