Bauhaus - letáky a akčné ponuky


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Bauhaus, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Bauhaus a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Bauhaus, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

Leták Bauhaus
Leták Bauhaus - 9.1.2023 - 5.2.2023.
9.1. - 5.2.2023
Platný vo všetkých predajniach Bauhaus
Leták Bauhaus - Kompresory
Leták Bauhaus.
 
Platný vo všetkých predajniach Bauhaus
Leták Bauhaus - Women in BAUHAUS
Leták Bauhaus.
 
Platný vo všetkých predajniach Bauhaus
 

Najlepšie letáky a akcie obchodu Bauhaus na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu Bauhaus na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu Bauhaus
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě Bauhaus. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne Bauhaus, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu Bauhaus, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni Bauhaus. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 7 aktuálne platných letákov Bauhaus platných až do 31.3.2023. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hobby, záhrada a domáce potreby a to konkrétne: svietidlo, lampa, zrkadlo, WC súprava, dekorácie, umývadlová skrinka, závesné wc, sprchová hadica, koberec, vankúš, ktoré môžete kúpiť v 1 pobočkách v mestách Bratislava a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu Bauhaus, kde nájdete 50 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka Bauhaus, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 7 aktuálne platných letákov.

Produkty v letákoch Bauhaus

Najnovšie letáky

Predajcovia - hobby, záhrada a domáce potreby