Diego - letáky a akčné ponuky


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Diego, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Diego a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Diego, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

Leták Diego
Leták Diego - 1.1.2023 - 31.1.2023.
1.1. - 31.1.2023
Platný vo všetkých predajniach Diego
 

Najlepšie letáky a akcie obchodu Diego na internete
Máme informácie o takmer všetkých letákoch a akciách obchodu Diego na celom Slovensku. Bez ohľadu na to, či sú ukryté v letáku, sú na internete alebo v podobe off-line, môžete si ich pozrieť na našej internetovej stránke.

Objavte najlepšie akcie obchodu Diego
Množstvo ľudí chce ušetriť peniaze na nákupe v obchodě Diego. Máme k dispozícii všetky informácie o akciách predajne Diego, tým pádom môžete získať najlepšie ceny a ušetriť tak svoje peniaze. Pozrite si tu naše najnovšie letáky a akcie a zistite, ako ušetriť peniaze pri nákupu svojich obľúbených produktov. Nezabudnite, že kto šetrí, má za tri!

Investujte váš čas!
Pri šetrení je najdôležitejší správny prístup. Teraz možno ušetríte len niekoľko eur, ale každý cent sa počíta. Keď využitjete letáky obchodu Diego, môžu byť vaše úspory hneď oveľa vyššie. K tomu, aby ste ušetrili musíte byť múdrym zákazníkom a uskutočniť malý prieskum pred nákupom v predajni Diego. Vyžaduje to trochu času, ale s pomocou našich letákov môžete ušetriť kopu peňazí.

Na tejto stránke nájdete 2 aktuálne platných letákov Diego platných až do 31.3.2023. V platných letákoch nájdete akčné ponuky a zľavy predovšetkým na tovar z kategórie Hobby, záhrada a domáce potreby a to konkrétne: koberec, laminátová podlaha, záclona, podlaha, podložka, záves, vinylová podlaha, behúň, rohožka, obklad, ktoré môžete kúpiť v 21 pobočkách v mestách Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina a ďalšie. Ak by vás zaujímali zľavy, akcie a ponuky iných predajcov, pozrite sa na letáky jedného z ďalších 158 obchodníkov, ktorých letáky na Kompas Zliav nájdete. Prípadne sa môžete pozrieť do archívu Diego, kde nájdete 29 letákov, ktorých platnosť už skončila. Ak budete pravidelne navštevovať našu stránku, žiadna akcia, zľava či výpredaj vám už neutečú a o všetkých letákoch obľúbeného obchodníka Diego, ako aj iných obchodníkov, budete vedieť ako prvý. Orientujte sa vo svete zliav a ušetrite s nami pri nákupoch vašich obľúbených produktov tým, že si prelistujete všetkých 2 aktuálne platných letákov.

Produkty v letákoch Diego

Strana Produkty
leaflet
1.1. - 31.1.2023
5 kúpeľňová predložka
leaflet
1.10.2022 - 31.3.2023
28 vinylová podlaha
31 obklad
35 podlaha
73 záves
93 protišmyková podložka

Najnovšie letáky

Predajcovia - hobby, záhrada a domáce potreby