Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

Mountfield - akciové letáky

thumbnail - Mountfield leták
 
Leták Mountfield
Platný vo všetkých predajniach Mountfield
thumbnail - Mountfield leták
 
Leták Mountfield
Platný vo všetkých predajniach Mountfield
thumbnail - Mountfield leták
 
Leták Mountfield - KATALÓG VÍRIVEK
Platný vo všetkých predajniach Mountfield
 

Radíte sa k vášnivým „záhradkárom“? Ak áno alebo ak len k tým občasným, v oboch prípadoch vás zaujme vždy aktuálna ponuka známeho predajcu Mountfield.

Mountfield

Pravdepodobne každý, kto má na dome záhradu a stará sa takisto o svoj exteriér, uvíta leták a v ňom bohatú ponuku spoločnosti Mountfield. Tá sa zaoberá primárne predajom záhradnej techniky, bazénov a všetkých užitočných doplnkov pre váš dom a jeho exteriér https://www.mountfield.sk.

Reklama na Mounfield je vám všetkým dobre známa, ale pravdepodobne viac tým, čo trávia veľa času prácou a zároveň zábavou aj relaxom na svojej záhrade. Pretože leták tejto spoločnosti je špecifický atraktívnou ponukou tovaru a služieb, ktoré súvisia s týmto odvetvím. Nájdete v ňom napríklad nové a kvalitné kosačky, ale tiež kategóriu produktov súvisiacou s vonkajším relaxom, akými sú detské alebo rozmerovo väčšie bazény či vírivky a mnoho iného. Na tovar sa pritom viažu vždy aktuálne akcie, zľavy a dočasne výhodná cena, ktorú sa oplatí využiť. Využiť pritom môžete tiež výpredaj a akčné ceny pre konkrétnu sezónu.

Obohaťte svoju záhradu o špičkové produkty

V každej kategórii nájdete tovar v tej najnižšej ako aj vyššej cenovej skupine, čo je špecifické napríklad pri výbere bazéna, ale samozrejme aj ostatných produktov, ktoré dokážu obohatiť vašu záhradu.

Popularite sa teší vo všeobecnosti záhradný nábytok, ktorý dopraje vytúžený efekt všetkým, čo si radi posedia a oddýchnu na čerstvom vzduchu bez toho, aby museli opúšťať svoj pozemok. Zároveň ide o oceniteľný inventár v prípade, ak máte radi časté posedenie so svojou návštevou. Pozvite ich na záhradu, kde nebude chýbať stôl, stoličky, kreslá, prípadne lavičky a lehátka. Celkový efekt vylepšia slnečníky, boxy a ohrievače. Alebo vsadiť môžete priamo na estetický altánok.

Čo je zaujímavé, je fakt, že predajca Mountfield v súčasnosti nezostáva ani v odvetví, akým sú moderné elektrobicykle a doplnky pre cyklistov. Z hľadiska elektrobicyklov sú na výber nielen mestské, ale tiež horské, trekové a krosové.

Produkty v letákoch Mountfield

Leták Strana Produkty
leaflet
1 kosačka
Najnovšie letáky
Predajcovia - hobby, záhrada a domáce potreby