Billa - dezinfekčný prostriedok na ruky v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt dezinfekčný prostriedok na ruky plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na dezinfekčný prostriedok na ruky a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Dezinfekčný prostriedok na ruky - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Dettol dezinfekčný gél na ruky 50 ml bežná cena 3,59 -   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
Billa
 
Billa
Dettol - antibakteriálny gél na ruky 50 ml   NEPLATNÝ LETÁK
2,49 €
Billa
 
Billa
Lilien antibakteriálny gél na ruky 200 ml - bežná cena 3,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
Billa
 
Billa
Kalyp antibakteriálny gél na ruky 500 ml - bežná cena 11,99   NEPLATNÝ LETÁK
6,99 €
Billa
 
Billa
Sanytol dezinfekčný gél na ruky 75 ml -   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt dezinfekčný prostriedok na ruky a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt dezinfekčný prostriedok na ruky ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt dezinfekčný prostriedok na ruky práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt dezinfekčný prostriedok na ruky v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, 101 Drogerie, Metro, Retrogéria, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Discreet, darčeková stuha, disk kolesa, dekoračná kožušina, DKNY, detská kosačka, dojčenské tričko, dekofeínovaná káva, doktorská súprava, Dulux. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Dezinfekčný prostriedok na ruky - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia