Informácie o obchode Oriflame

Letáky Oriflame

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Oriflame

Medzinárodná značka s prírodnou švédskou kozmetikou bola založená v roku 1967, na Slovensku pôsobí od roku 1993. Katalóg s produktami na báze priameho predaja funguje vo viac ako 60 krajinách sveta. Ak máte radi kvalitnú kozmetiku a radi sa hýčkate výrobkami na prírodnej báze, značka Oriflame by vám rozhodne nemala uniknúť. Prelistujte si aktuálnu ponuku kozmetických výrobkov a noviniek zo sveta krásy a starostlivosti o telo.

Prečo nakupovať v Oriflame?

Viac ako 40-ročné skúsenosti, tím odborníkov a moderné technológie - vďaka týmto faktorom prináša Oriflame pokrokové a inovatívne výrobky, ktoré spĺňajú požiadavky a potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Portfólio Oriflame tvoria kozmetické produkty dennej potreby pre ženy, mužov i pre tých najmenších. Najväčším segmentom je starostlivosť o pleť, nasleduje dekoratívna kozmetika, parfémy, vlasové produkty a telová kozmetika. Žiaden z výrobkov Oriflame nie je testovaný na zvieratách a celá firma kladie dôraz na udržateľnosť. Rada EcoBeauty bol prvý globálny kozmetický sortiment certifikovaný firmou Fairtrade® - výťažok z predaja týchto produktov je venovaný na rozvoj poľnohospodárskych komunít, kde sa vyrába kokosový olej pre výrobky EcoBeauty.

Katalóg Oriflame prináša každý mesiac novinky, ale i rokmi overené a zákazníkmi obľúbené produkty. Každé vydanie sa zvykne tematicky orientovať na novú vôňu alebo produkt z oblasti dekoratívnej kozmetiky. Vlajkovou loďou Oriflame je napríklad luxusná dekoratívna kozmetika Giordani Gold, farbami hýriaci make-up z rady The One, produkty pre starostlivosť o mladistvú pleť Pure Skin alebo kozmetika pre zrelú pleť NovAge. Rozmýšľate nad kúpou nového protivráskového krému alebo posilňujucého šampónu? Prehliadnite si aktuálny katalóg Oriflame, ktorý nájdete na stránke Kompas Zliav vo vysokom rozlíšení.

Lokácia a prevádzková doba

Katalóg vychádza raz mesačne a možno si ho vyzdihnúť v jednom z vyše 100 servisných bodov po celom Slovensku, presný zoznam nájdete tiež na stránkach Oriflame. V jednom meste môže byť k dispozícii niekoľko servisných bodov zároveň, vyberte ten, ktorý je k vám najbližšie. Pre Vaše maximálne pohodlie si môžete aktuálny katalóg prehliadnuť vo vysokom rozlíšení na webe Kompas zliav. Prelistujte si aktuálny katalóg Oriflame, v ktorom na vás čakajú zaujímavé akcie a novinky zo sveta dekoratívnej kozmetiky a starostlivosti o pleť.

 

Najnovšie letáky
Predajcovia - drogérie a parfumérie