Informácie o obchode Avon

Letáky Avon

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Avon

Spoločnosť Avon je na trhu takmer 130 rokov a špecializuje sa na dekoratívnu, pleťovú a telovú kozmetiku, vône a bytové dekorácie. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja pôsobí vo viac ako 100 krajinách. Na Slovensko sa spoločnosť dostala v roku 1991 a od tej doby má mnoho spokojných zákazníčok, ktoré na značku Avon nedajú dopustiť. Jedná sa o špičkovú firmu v kozmetickom odbore. Produkty z aktuálneho katalógu si môžete prezrieť na stránkach Kompas zliav vo vysokom rozlíšení.

Prečo nakupovať cez Avon?

Jednou z veľkých predností spoločnosti Avon je firemná filozofia, ktorá Avon zaväzuje, aby výrobky spoločnosti neboli testované na zvieratách. S Avonom sa spájajú mená svetovo známych osobností z divadla, filmu, modelingu i populárnej hudby - značke prepožičali svoju tvár herečky ako Salma Hayek alebo Reese Witherspoon. Ponuka Avon zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. K najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Aktuálne produkty zakúpite prostredníctvom katalógu, ktorý nájdete na webe Kompas zliav vo vysokom rozlíšení.

Katalóg Avon

Prelistujte si časovo obmedzenú ponuku v aktuálnom letáku firmy Avon a nenechajte si uniknúť produkty za rozprávkovo nízke ceny. Ponuku na tento týždeň si prezrite v pohodlí vášho domova online. Po skončení špeciálnej akcie u nás nájdete letáky v PDF so špeciálnou ponukou na ďalšie obdobie.

Najnovšie letáky
Predajcovia - drogérie a parfumérie