Billa - gombasecká klobása v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt gombasecká klobása plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na gombasecká klobása a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt gombasecká klobása za výhodnú cenu 0,85 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok gombasecká klobása chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Gombasecká klobása, * Klobása údená na bukovom dreve cena za 100 g Bravčové mäso pochádza z EÚ -  
0,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Gombasecká klobása - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Gombasecká klobása, 100 g za 0,79 €/ 1 kg = 7,900 € Bravčové mäso pochádza z EÚ -   NEPLATNÝ LETÁK
0,79 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé cena za 100 g Bravčové mäso pochádza z EÚ - Domáca klobása, Gombasecká klobása   NEPLATNÝ LETÁK
0,75 €
Billa
 
Billa
Domáca klobása,Gombasecká klobása - cena za 100 g   NEPLATNÝ LETÁK
0,75 €
Billa
 
Billa
Domáca klobása,Gombasecká klobása - cena za 100 g   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé Mangalica klobása cena za 100 g - bežná cena 1,19 V akciovej ponuke aj Gombasecká klobása, 100 g za 0,85 €/ 1 kg = 8,500 € Bravčové mäso pochádza z EÚ   NEPLATNÝ LETÁK
0,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt gombasecká klobása a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt gombasecká klobása ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt gombasecká klobása práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt gombasecká klobása v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, TESCO supermarket, Metro, Klas, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: grilovacie košík, gps lokátor, germicídna lampa, Garafarm, gumové medvedíky, gaštanové pyré, gazdovská žemla, garáž, gravírovacie prístroj, G-liehovina. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Gombasecká klobása - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia