Metro - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Metro

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Metro

Metro predstavuje obchod zameraný na veľkoobchodný predaj. Patrí do siete Metro Cash Carry SR. Vďaka tomu, že Metro nakupuje vo veľkých objemoch, dokáže zákazníkom predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. Ak chcete nakupovať ešte výhodnejšie, inšpirujte sa letákom Metro. Vychádza v niekoľkých variantoch podľa jednotlivých odvetví podnikania.

Prečo nakupovať v Metre?

Metro je obchod určený výhradne pre registrovaných zákazníkov - podnikateľov (fyzické i právnické osoby). Na základe registrácie obdržíte zákaznícku kartu a potom môžete nakupovať vo všetkých predajniach. V Metre na Vás čaká obrovský sortiment. Pod jednou strechou môžete vyberať z 33 000 položiek. Okrem veľkého výberu potravín Vám obchod ponúka aj ďalší spotrebný tovar vysokej kvality za atraktívne ceny.

Priaznivý pomer kvality a ceny je charakteristický predovšetkým pre vlastné značky Metra - Aro, Horeca Select, Sigma, Fine Life, H-line a Rioba. Ešte lákavejšie ceny na Vás čakajú v aktuálnom letáku. V Metre sa oplatí nakupovať vo väčšom množstve. Niektorý tovar nie je možné zakúpiť jednotlivo. Nie je to však pravidlom. Priaznivá cena a zároveň nákup po kusoch je možný u rôzneho sortimentu.

Aktuálne letáky Metro budú šetriť nielen Vaše peniaze, ale aj Váš čas. Ak sa necháte  inšpirovať akčnou ponukou, ľahšie sa potom zorientujete v predajni. Nakupujete aj Vy v Metre či s nákupmi chcete začať? Kompas Zliav Vám vám prináša letáky Metro vo vysokej kvalite. Majte vždy prehľad o aktuálnych zľavách a hľadajte tipy pre Vaše výhodné nákupy.

Lokácia a prevádzková doba Metra

Na Slovensku je 6 veľkoobchodných centier. Predajne majú otvorené väčšinou od 7:00 do 22:00. Prelistujte si tematické letáky Metro, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety