Kaufland - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Kaufland

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Kaufland

Prvá predajňa Kaufland bola na Slovensku otvorená v roku 2000 v Poprade. Dnes nájdete predajne takmer v každom kúte Slovenska a aj zákazníci v meste Bratislava, Košice, Trnava či Komárno si môžu užívať nákupy v Kauflande. V Kauflande nájdete širokú ponuku sortimentu čerstvých a trvanlivých potravín, drogistického a spotrebného tovaru. Pre všetkých priaznivcov výhodných nákupov vychádza každý štvrtok leták Kaufland. Majte prehľad o všetkých zľavách aj vy.

Prečo nakupovať v Kauflande?

Kaufland patrí k vedúcim potravinárskym reťazcom v Nemecku a svojich stálych zákazníkov má aj u nás. Ponúka vám obrovský výber tovaru rôznych výrobcov. V popredí stojí hlavne privátna značka K-Classic, sľubujúca kvalitu so zárukou diskontnej ceny. Ľudia tiež nedajú dopustiť na mäso špičkovej kvality vyrábané vo vlastnom mäsiarstve. V predajniach a akciových letákoch Kaufland ho nájdete pod označením K-Purland. Nesklame vás ani ovocie a zelenina od mnohých tuzemských pestovateľov, kvalitné maslo alebo čerstvé kvety. Chcete mať istotu, že tovar zakúpený v Kauflande nenájdete u konkurencie lacnejší? Sledujte v obchode označenie "Záruka diskontnej ceny", ktorá je súčasťou viac ako 2 500 výrobkov naprieč celým sortimentom. V ponuke ale nájdete okrem potravín aj doplnky do domácnosti, drobnosti ako magnetky či hračky, tlačoviny a mnoho iného. Stačí si prezrieť nový leták alebo katalóg Kauflandu a vybrať si, čo potrebujete. Napríklad kvalitné pivo alebo čerstvé pečivo.

Na ďalšie akčné ponuky sa môžete tešiť každý týždeň v letáku na budúci týždeň. Zoznámte sa s nimi prostredníctvom aktuálneho letáku Kaufland, kde nájdete všetky akcie. Ponúkne vám nielen potraviny, ale aj iný atraktívny tovar. Každá predajňa má vlastný leták Kaufland, preto sa uistite, či propagované zľavy a akcie sú aktuálne aj pre obchod, do ktorého sa chystáte. Aký tovar by rozhodne nemal ujsť vašej pozornosti? Pozrite sa na aktuálny akciový leták Kaufland, Kompas zliav vám ho ponúka vo vysokej kvalite. Hor sa na výhodné nákupy!

Lokácie a prevádzková doba Kauflandu

Kaufland v súčasnej dobe prevádzkuje na Slovensku okolo stovky predajní. Najbližšie pobočky nájdete na webe https://www.kaufland.sk. Otváracia doba je väčšinou od 7:00 do 21:00. Prelistujte si aktuálne letáky Kaufland, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety