Billa - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Billa

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Prečo nakupovať v Bille?

Čerstvosť potravín je jedným z najdôležitejších zákazníckych požiadaviek. Billa to vie, a preto kladie veľký dôraz na ponuku vždy čerstvých lahôdok, pečiva, ovocia a zeleniny, mliečnych produktov, masla a ďalších potravín. Zároveň nepodceňuje ani ďalší dôležitý aspekt pre zákazníkov - cenu. Tie najlákavejšie zľavy a akcie každý týždeň nájdete pekne pohromade v aktuálnom letáku Billa.

Nakupovanie v Bille vás bude baviť, ak máte v obľube tovar od slovenských producentov. Na nich sa obchod zameriava predovšetkým. Obľúbite si hlavne privátne značky. Ak v obchode nakupujete, už ich určite poznáte a objavíte ich aj v akciovom letáku Billa. Na svoje si v Bille príde aj ten, kto si potrpí na kvalitný alkohol alebo pivo, napríklad Pilsner Urquell.

Značka Billa je zárukou vynikajúcej kvality, čerstvosti a skvelej chuti. Výrobky označené Clever bude mať rada nielen vaša peňaženka. Aj tovar ďalších značiek sa stane obľúbenou súčasťou vašich nákupov - Slovenská farma (slovenské produkty z ovocia a zeleniny), Billa Naše Bio (pre tých, ktorí sa radi stravujú bio) alebo Today (značka výrobkov zameriavajúcich sa na starostlivosť o telo). Nájdete tu ale aj produkty ako sú kufre, vybavenie do kuchyne, kvety ďalšie.

Pochutnajte si na kvalite a zároveň ušetrite vďaka aktuálnemu letáku Billa, ktorý vám Kompas Zliav ponúka vo vysokej kvalite. Vracajte sa na web každý utorok a žiadna zľava vám neunikne.

Lokácie a prevádzková doba Billy

Billa na Slovensku prevádzkuje viac ako 140 predajní. Otváracia doba je väčšinou od 7:00 do 21:00, ale vo vybraných predajniach môže byť otvorené aj dlhšie, prípadne kratšie. Prelistujte si tematické letáky Billa, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety