Terno - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Terno

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Terno

História siete maloobchodných predajní siaha až do roku 1978. Terno je prosperujúcou spoločnosťou, schopnou neustále reagovať na vývojové trendy v maloobchode. V súčasnosti prevádzkuje 97 maloobchodných predajní, pričom vlajkovou loďou je predajňa TERNO v bratislavskom Auparku. Nahliadnite to akciového letáku, ktorý si vám prináša web Kompas zliav vo vysokom rozlíšení.

Prečo nakupovať v Terne?

Samoobsluhy Terno slúžia k denným nákupom a zakúpite tu predovšetkým čerstvé a kvalitné potraviny od regionálnych dodávateľov, alebo trvanlivé potraviny od zahraničných i domácich výrobcov. Okrem klasického sortimentu sa v predajni nachádza aj nadštandardný sortiment, ako je FRESH kútik, ktorý ponúka čerstvé šťavy, bagety, jogurty či zákusky. Spoločnosť Terno sa v rámci svojich aktivít snaží konať zodpovedne voči životnému prostrediu,a preto sa zapojila do spolupráce so Slovenskou potravinovou bankou.  Pravidelné darovanie potravín po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti postupne zaviedli všetky prevádzky. Pre svojich verných zákazníkov pripravuje Terno atraktívne výhody a zľavy prostredníctvom vernostnej Terno karty.

Lokácia a prevádzková doba

Terno predajne nájdete po celom území Slovenskej republiky, v súčasnosti prevádzkuje dohromady 97 maloobchodných predajní. Otváracie hodiny predajné sa väčšinou pohybujú medzi 7:00 a 20:00. Akciový leták s výhodnou ponukou vychádza raz týždenne vo štvrtok. Nenechajte si ujsť množstvo produktov za výhodné ceny a nahliadnite do aktuálnej akciovej ponuky na stránkach Kompas zliav.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety