TESCO - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky TESCO

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Tesco

Britská spoločnosť Tesco vstúpila na slovenský trh v roku 1996. Chystáte sa do niektorej z predajní Tesco? Prelistujte si aktuálny leták v pohodlí vášho domova a zoznámte sa s akčnou ponukou. Aktuálny akciový leták Tesco vychádza vždy v stredu a nájdete ho aj online. Obsahuje rôzne zľavy a akcie, medzi ktorými je už aj tradične obľúbený Black Friday. Už viete, čo výhodne nakúpite tento týždeň?

Prečo nakupovať v Tescu?

Sortiment tovaru závisí od konkrétnej predajne, preto aj leták je potreba vždy skontrolovať, či platí pre predajňu, do ktorej sa chystáte. Potraviny, drogériu a ďalší základný spotrebný tovar nájdete vo všetkých pobočkách Tesco. Pre výhodnejší nákup nahliadnite do aktuálneho letáku alebo si počkajte na leták budúci, kde nájdete zľavy, akcie a výpredaje.. Vždy sa inšpirujte letákom určeným pre predajňu Tescu, do ktorej máte namierené.

Ak chcete nakupovať kvalitné potraviny a ďalšie výrobky za priaznivú cenu, zamerajte sa priamo na značku Tesco. Nájdete tu mliečne výrobky, lahôdky, pečivo, ovocie a zeleninu, suché potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje či drogériu. Okrem toho však v hypermarketoch Tesco nájdete aj tovar ako napríklad sušiak na prádlo, televízor, hračky alebo oblečenie značky F&F. Tá je u zákazníkov veľmi obľúbená pre svoju cenu aj kvalitu oblečenia. Supermarkety majú zväčša inú ponuku a rôzne sú aj aktuálne letáky pre supermarket a hypermarket.

Okrem značky Tesco sa v produktovom portfóliu nachádza tiež TESCO Finest, TESCO Organic, TESCO Pravá chuť, TESCO Healthy Living, TESCO Light Choices a TESCO Value. Nech už plánujete malý či veľký nákup, majte pri zostavovaní nákupného zoznamu po ruke aktuálny leták Tesco. Vždy v ňom nájdete niečo, čo si radi na svoj zoznam pripíšete. Akciový leták vám prináša Kompas Zliav vo vysokej kvalite pre ľahkú čitateľnosť. Nenechajte si ujsť potraviny a ďalší tovar za priaznivé ceny.

Lokácie a prevádzková doba Tesco

Na Slovensku prevádzkuje Tesco obchodné domy, hypermarkety, malé hypermarkety, supermarkety, expres predajne a čerpacie stanice. Celý zoznam nájdete na stránke https://tesco.sk. Prelistujte si tematické letáky Tesco, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Typ predajne
Najnovšie letáky
Predajcovia - hypermarkety a supermarkety