Leták Lidl - 31.5.2021 - 6.6.2021 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Lidl - 31.5.2021 - 6.6.2021 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 4 ... 68
Leták Lidl - 31.5.2021 - 6.6.2021 - Produkty v akcii - melón, losos, Encián, syr, Koliba, maslo, Rulandské šedé, červené víno, Frankovka, biele víno, Tramín červený, víno, Rizling, Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Rizling rýnsky, alkohol, Pivnica Tibava. Strana 1.
1 3 4 ... 68

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 31.5.2021 do 6.6.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 67 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 67. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
Losos

Všade, kde sa chcete dočítať o zdravom stravovaní, padne určite minimálne raz odkaz na rybie mäso. Je všeobecne zdravé a veľmi chutné a medzi touto kategóriou mäsitých výrobkov sa najväčšej obľube teší  práve losos. Ten sa dá pripraviť na niekoľko spôsobov, mnohí konzumenti ho uprednostňujú napríklad „do chrumkava“, avšak jeho originálna chuť a univerzálne spôsoby prípravy nie sú jeho jedinou pozitívnou vlastnosťou.

Ako už odznelo - je zdravý a na tomto fakte hrá hlavnú úlohu najmä to, že tuky z lososa sú zdravé a vlastne pre človeka a jeho zdravotnú kondíciu v skutočnosti  veľmi prospešné. Sú to hlavne omega 3 mastné kyseliny. Tie majú pre naše zdravie hneď niekoľko pozitívnych prínosov - sú kvalitnou výživou mozgu, podporujú zdravý zrak a možno ste nevedeli, že dokážu aj zlepšiť náladu počas depresie. K najhlavnejším zdravotným benefitom omega 3 mastných kyselín sa ale radia tieto: znižujú krvný tlak, podporujú zdravý krvný obeh a takisto zabraňujú usádzaniu „zlého“ cholesterolu v cievach. Naopak zvyšujú hladinu „dobrého“ cholesterolu a celkovo sú tak výbornou prevenciou pred ochorením srdcovo-cievneho systému či infarktom.

 
199 LIDL OD PONDELKA 31. MÁJA V PONUKE: TRAMÍN ČERVENÝ RULANDSKÉ ŠEDÉ CHARDONNAY super VELTLÍN ZELENÝ LDL ceny RIZLING RÝNSKY Správna voľba SAUVIGNON FRANKOVKA MODRÁ am CABERNET SAUVIGNON (甲 Vyrobené na Slovensku 110 g ENG -46% PIVNICA TIBAVA CAMEM 1.23 110ge 69 viac od str. 12 Encián • rôzne druhy (100 g=0,63) Pivnica Tibava 0,75L -20% Tradičné maslo 250a -41% Tramín červený 2.49 25 2019 199 2.22* 129 • (1=2,65) Koliba maslo (1kg=5,6) MSC www.msc.org TM cenaza ikg Supercena -51% cena za 100 g 1.53 Losos divý • volne lovený O chladené 119 Dyňa červená *ZTava určená z najnižšej bežnej predajnej ceny, t. j. mimo akciových cien, zistených na základe porovnania cien dňa 18. 5. 2021. Ponuka tovaru platí od 31. 5. do 6. 6. 2021 alebo do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleniacha variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len v obvyklom množstve. REGIÓN SK - 22/2021 中

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy