Alza - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Alza

Alza vznikla už v roku 1994 a ako internetový obchod pôsobí dodnes. Svoje pobočky neustále rozširuje. V roku 2004 sa dostala aj na Slovensko a zákazníci si tak môžu aj u nás užívať super výhodných nákupov elektroniky. Alzu nájdete v Bratislave, Nitre, Trnave, Žiline, ale aj v Košiciach či Prešove. Alzu dnes pozná každý najmä vďaka výhodným nákupom a akciám, ktoré prezentuje zelený mimozemšťan. Nakupovať môžete v showroomoch, najčastejšie však využijete e-shop na https://www.alza.sk, kde nájdete všetky výhodné akcie a výpredaje spolu s kontaktom aj informáciami o platbách či reklamácii.

Prečo nakupovať v Alze?

Alza u nás patrí k popredným predajcom elektroniky. Svoje úspechy Alza dokazuje aj množstvom ocenení ako napríklad Najdôveryhodnejšia značka medzi e-shopmi a ďalšie. Svoju popularitu si medzi zákazníkmi získala vďaka skvelým a dostupným cenám elektroniky, perfektnému servisu aj akciám ako Black Friday, ktorá každoročne prináša zľavy až 80 % z ceny produktov. Vždy tu nájdete akcie a zľavy, vďaka ktorý nakúpite tovar ešte výhodnejšie. Stačí si vybrať to, čo potrebujete. Nezabudnite sa pozrieť aj na výpredaj, kde často narazíte na skvelé produkty.

Zo širokého sortimentu, ktorý Alza ponúka, si vyberiete nový mobil, notebook, klimatizáciu alebo vysávač či autorádio a mnoho ďalších. Okrem elektroniky dnes ale Alza predáva aj drogériu, športový sortiment alebo elektronické knihy, ktoré sú stále obľúbenejšie. Pravidelné výpredaje a akcie lákajú tisícky zákazníkov. Dnes môžete nakupovať ešte výhodnejšie a to vďaka systému Tretinka, ktorý vám umožní zaplatiť len časť ceny tovaru a zbytok doplatiť neskôr. Produkty si dokonca môžete aj vyskúšať úplne zadarmo na 60 dní, a to už sa oplatí.

Lokácie a prevádzková doba Alzy

Predajne Alza nájdete dnes v niekoľkých krajinách. Na Slovensku ich nájdete v 11 mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Prievidza, Senec, Trenčín, Trnava a Žilina. Predajne majú otváraciu dobu zvyčajne od 8 do 19:00. Okrem toho však môžete využiť aj AlzaBoxy na niekoľkých miestach Slovenska, tie sú dostupné nonstop. Na stránke https://www.alza.sk nájdete všetky potrebné kontakty, ale aj informácie o výpredajoch, akciách a zľavách, či otváracie hodiny jednotlivých predajní. Nečakajte a nakupujte na Alze.

Najnovšie letáky
Predajcovia - internetové obchody