OBI - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti OBI

OBI patrí medzi popredné spoločnosti sa sortimentom zameraným na oblasť stavebnín a potrieb pre domácich majstrov a domácnosť. Značka patrí vo svojom segmente medzi najobľúbenejšie na našom trhu. Hobby market vás svojou ponukou nesklame a aj ceny sú priaznivé, predovšetkým ak je tovar v akcii. O aktuálnych zľavách a akciách informuje akčný leták OBI. Vychádza pravidelne každých 14 dní.

Prečo nakupovať v OBI?

Ak ste niekedy vylepšovali svoj domov, určite ste sa boli pozrieť aj v predajni OBI. Možno ste dokonca vernými zákazníkmi, ktorí mieria do OBI automaticky, ak chcú čokoľvek majstrovať, renovovať či stavať. OBI je európskou jednotkou medzi hobby marketmi.

Spoločnosť oslovuje svojich zákazníkov nielen veľkým výberom z viac ako 17 000 produktov, ale aj vysokou kvalitou a priaznivou cenou. Tie cenovo najatraktívnejšie ponuky nájdete v aktuálnom letáku OBI. V hobby markete idú na odbyt nielen stavebniny, ale aj rôzne náradie, technika, vybavenie pre záhradu a voľný čas. V OBI taktiež zakúpite produkty a doplnky do kúpeľní či kuchýň. Ľudia tiež radi využívajú rôzne služby, ktoré OBI poskytuje, napríklad požičiavanie náradia, možnosť doručenia tovaru, miešanie farieb či rezanie dreva. Akčný leták OBI máte k dispozícii na webe Kompas Zliav vo vysokej kvalite. Pustite sa aj vy do úprav svojho domova. Vďaka sortimentu z OBI vám to pôjde jedna radosť a výsledok bude stáť zato.

Lokácie a prevádzková doba OBI

Na Slovensku môžete navštíviť predajňu OBI v 7 mestách, v hlavnom meste Bratislava sa nachádzajú dokonca 2 predajne. Predajne majú otvorené denne väčšinou od 7:00 do 21:00. Prelistujte si tematické letáky OBI, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hobby, záhrada a domáce potreby