Hornbach - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Hornbach

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Hornbach

Hornbach je nadnárodný hobby obchodný reťazec. Sortiment zahŕňa obklady, náterové a ochranné hmoty, náradie a stroje, nábytok, záhradkárske potreby, materiály pre vodoinštaláciu a elektroinštaláciu, spojovací materiál alebo zatrávňovacie tvárnice a podobne. Nájdetetu aj vodnú hmlu a množstvo sortimentu pre záhradu.

Obchodný reťazec si celkovo udržuje priaznivé ceny a každý mesiac navyše prichádza s akčným letákom Hornbach. Aj vás určite presvedčí, že je najvyšší čas pustiť sa do práce a v záhrade vytvoriť chodník zo zámkovej dlažby alebo zasadiť nové kvety. Na stránkach https://www.hornbach.sk nájdete katalóg plný noviniek. Tak neváhajte a poďte do toho.

Prečo nakupovať v Hornbachu?

Riešte svoje stavebné a iné projekty s Hornbachom. V predajniach nájdete špecializovaný sortiment v naozaj širokom výbere a špičkovej kvalite. Vďaka tomu sa stal tento hobby market obľúbeným miestom všetkých vášnivých domácich majstrov. V aktuálnom letáku Hornbach nájdete inšpiráciu a výhodné cenové zľavy. Hobby market však nehrá "len" na akčné ceny. Dáva svojim zákazníkom záruku trvale najnižších cien. Aké máte vy plány pre svoj domov, byt či záhradu? Nech už sú akékoľvek, začnite s ich realizáciou nákupom v Hornbachu. V rozsiahlych predajniach určite objavíte všetko, čo potrebujete, a ešte niečo navyše.

Ak nepatríte medzi profesionálov, možno neviete, ako s niektorým tovarom zaobchádzať. S tým sa v Hornbachu počíta, pravidelne sa v predajniach konajú predvádzacie akcie. Samozrejme, aj na vaše otázky dostanete kvalifikovanú odpoveď. Spoločnosť tiež zabezpečuje veľké množstvo pracovných návodov. Už ste si prezreli akčný leták Hornbach? Určite vás posunie o kus ďalej vo vašom projekte a ešte ušetríte - trebárs na rôznych "vychytávkach" a doplnkoch. Preto letáky pravidelne prezerajte. Vo vysokej kvalite ich nájdete na webe Kompas Zliav. Plánujte, realizujte, tvorte... Vďaka Hornbachu vám pôjde práca od ruky.

Lokácie a prevádzková doba Hornbach

Na Slovensku má Hornbach v súčasnosti tri predajne – dve v hlavnom meste Bratislava a jednu v Košiciach. V budúcnosti sa možno dočkáme aj predajní v Nitre, Trnave alebo Prešove, no nič nie je isté. Otváracia doba je od 7:00 (cez týždeň) alebo od 8:00 (cez víkend) do 20:00. Objednávať môžete aj na e-shope Hornbachu, kde nájdete množstvo tovaru ako aj akcie a zľavy či výpredaje.

Prelistujte si tematické letáky Hornbach, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hobby, záhrada a domáce potreby