Mountfield - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Mountfield

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Mountfield

Spoločnosť Mountfield poskytuje skvelé možnosti pre všetkých, ktorí radi trávia deň na záhrade, chate alebo chalupe. Mounfield v dnešnej podobe poznáme už od roku 2004, kedy k nám priniesol široký sortiment pre záhrady a dom, no spoločnosť vznikla už v roku 1991. Dnes patrí k najväčším predajcom záhradnej techniky, nábytku, bazénov a ďalších potrieb na Slovensku. V Mounfielde preto nájdete kosačky, grily, doplnky na záhradu či záhradné náradie, ale tiež klimatizácie, kozuby, elektrické náradie či rebríky a boxy na náradie do každej domácnosti. Novinkou sú aj elektrobicykle, ktoré sa tešia veľkej obľube u zákazníkov každej generácie. Jednoducho v Mountfielde si vyberie každý, stačí prísť do predajne alebo sa pozrieť na https://www.mountfield.sk.

Prečo nakupovať v Mountfielde?

Nakupovanie v Mounfielde je vždy výhodné. Zľavy a akcie na každom kroku, navyše v každej predajni ústretový personál, ktorý je pripravený vám pomôcť napríklad s výberom ideálneho bazéna. V sortimente nájdete aj obľúbené sekačky, záhradný nábytok alebo chovateľské potreby. Ani vaši domáci miláčikovia tak nie sú opomenutý a môžu si dopriať kvalitné krmivo a doplnky či hračky. V Mounfielde získate kvalitu za výhodné ceny. Nakupovať v Mountfielde sa oplatí aj kvôli 7ročnej záruke na produkty, ktorú inde nezískate. Prezrite si aj leták Mountfield, aby ste mali prehľad o aktuálnych akciách, ktoré v predajniach Mountfield nájdete.

Mountfield je veľmi známy aj pre svoju ponuku bazénov, kde pod jednou strechou nájdete predaj aj servis. Vyberať môžete zo širokej ponuky bazénov, od nafukovacích, cez rámové až po zapustené. A rovno si kúpte aj príslušenstvo, bez ktorého sa neobídete. Deti určite ocenia osvieženie v detskom bazéne. Prelistujte si leták alebo sa pozrite na https://www.mountfield.sk, aby vám neunikla žiadna výhodná zľava.

Lokácie a prevádzková doba Mountfield

Predajne Mountfield nájdete na 18 miestach Slovenska, svoju predajňu si môžu užívať v Banskej Bystrici, Bratislave, Trnave, Žiline, Nitre, Košiciach, Trenčíne, Michalovciach, Nových Zámkoch, Prievidzi, Poprade či Trenčíne. Otváracie hodiny predajní sú od 9 do 18:00, v sobotu do 17:00. Prelistujte si aj tematické letáky Mountfield, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - hobby, záhrada a domáce potreby