Orange - predajne a otváracie hodiny

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

Sme v dobe, v ktorej si pod pojmom mobil už nepredstavíme len volania a SMS správy, ale takisto užitočné aplikácie či zábavu vo forme online multimédií. 

Nebojte sa využívať svoj smartphone naplno s ponukou od Orange
Súčasné „chytré telefóny“ poskytujú oveľa viac možností, než ich „hlúpi“ predchodcovia s fyzickou klávesnicou. Správy, telefonny zoznam a volania sú iba jednou z množstva dostupných súčastí a služieb, ktorými súčasné chytré mobilné telefony disponujú. Sú z nich totiž zároveň prenosné informačné a multimediálne centrá.

Či už vravíme o užitočných službách a aplikáciách ako napríklad Google mapy a sledovanie zásielok, alebo o množstve dostupnej online zábavy vo forme médií, kedy je však prioritou mať dostatočne rýchle pripojenie na internet, takisto ako takmer neobmedzená spotreba dát pre nerušené sledovanie, čítanie, počúvanie alebo sťahovanie dostupného obsahu.

Nebojte sa preto aj vy svoj smartphone využiť skutočne naplno a bez obmedzení. Už dávno to nie je len o volaní a službách ako roaming či výhodné dobitie kreditu, ale zo svojho mobilu môžete mať napríklad spoľahlivú prenosnú televíziu, s ktorou zabijete nudu kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí sa pozrieť na ponuku ako Orange sport a aktuálny športový prenos máte vždy so sebou. Pre tých, čo športu nefandia, je zasa dostupný kvalitný video obsah spolu s archívom a mnohými praktickými funkciami, čo spravia váš zážitok zo sledovania nadmieru pohodlným. Rovnako ako kvalitná rychlost internetu od Orange, tkzv fibernet s rýchlosťou sťahovania až do 600 Mbit/s. 

Tieto a mnohé iné dostupné možnosti ponúka paušál, internet a TV od  známeho slovenského operátora Orange www.orange.sk. 

Samozrejme ten správny zážitok si užijete za predpokladu, ak bude multimediálny internetový obsah prehrávaný na modernom zariadení s potrebnými parametrami. Či už ide o smartphone a v danej kategórii popredné modely  kvalitných značiek ako iPhone a samsung, alebo uprednostňujete praktické, ale výkonné notebooky

•    Iným zasa spravia radosť šikovné smart hodinky, ktoré sa stávajú aktuálnym trendom aktívnych a neustálene zaneprázdnených ľudí, čo si okrem práce nájdu čas aj na šport alebo iné koníčky.

Najnovšie letáky
Predajcovia - mobilné a internetové služby