Datart - letáky a akčné ponuky


Ak na internete hľadáte letáky obchodu Datart, ste na správnom mieste. U nás nájdete najnovšie letáky z obchodu Datart a môžete mať istotu, že získavate vždy tie najlepšie akcie a najvýhodnejšie zľavy pre vaše nákupy. Ak chcete ušetriť peniaze využitím akcií v aktuálnych letákoch obchodu Datart, potom ste na správnom mieste.

Aktuálne letáky

Najbližšia
spinner

 Letáky nemusia platiť vo všetkých pobočkách.

 

Nadišiel čas, aby ste svoj život obohatili novou televíziou, notebookom alebo funkčnýmspotrebičom do domácnosti? Nakupuje prehľadne a za akciové ceny.

Datart

Spotrebná elektronika je na súčasnom trhu populárnejšia, než kedykoľvek predtým a zároveň predstavuje širokú ponuku menších ako aj väčších spotrebičov. Na druhej strane je to sortiment týchto výrobkov, ktorých cena rýchlo klesá a dajú sa kúpiť veľmi výhodne. Najmä ak využijete šancu, ktorú ponúka black friday alebo dočasný výpredaj. Preto ak máte v pláne kúpiť čisto novú a kvalitnú elektroniku, no pritom za nízke ceny, neváhajte a prečítajte si leták maloobchodného predajcu Datart a prípadne využite svoj zľavový kód.

Ponuka dotyčného predajcu https://www.datart.sk zahŕňa kategórie všetkých elektrospotrebičov a nájdete v nej veľa nových, výkonných a aktuálne populárnych produktov od overených výrobcov. Letáky Datart vychádzajú každý týždeň a vždy sa v nich nachádza výhodná zľava alebo akcie na vybrané produkty. 

Čo je v ponuke?

V dnešnej dobe, kedy  je pripojenie k internetu všade okolo nás a veľa vecí sa dá vybaviť a spraviť online, čoraz viac ľudí potrebuje praktický ale výkonný notebook s aktuálnymi parametrami. Vyberať môžete z novej generácie notebookov renomovaných značiek ako Apple ((Macbook), Asus, Intel, AMD. Výkonné parametre na čele so štvorjadrovým procesorom s frekvenciou 4,1 Ghz, operačnou pamäťou 8GB RAM a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1050 sú zasa výsadou pre herné notebooky, ktoré potešia každého hráča.

Vyberať ale môžete z rôznych kategórií z hľadiska využitia a cenovej skupiny.Ešte o niečo praktickejší dizajn, prístupnú cenu, no zato spoľahlivý výkon a vysoké rozlíšenie obrazovky predstavujú tablety s operačným systémom Android alebo iOS (Apple).

Pre milovníkov filmov, seriálov a služieb ako Netflix sú tu zasa moderné televízory s technológiou LED, SMART, QLED, rozlíšením 4K (Ultra HD) alebo SMART TV (Androd).

Ponuka spoločnosti Datart však vo veľkej miere myslí aj na funkčné vybavenie do každej domácnosti a preto sa môžete orientovať takisto na kategóriu ako práčky či chladničky.

Najnovšie letáky

Predajcovia - elektronika