NAY Elektrodom - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky NAY Elektrodom

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti NAY

Spoločnosť NAY a.s je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky na Slovensku. Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov.  Od roku 2014 sa NAY spojilo s predajňou Elektroworld v Českej republike a na Slovensku. V roku 2017 získala spoločnosť NAY ocenenie Obchodník roka.  Nahliadnite do aktuálneho letáku s akciovým tovarom z oblasti elektroniky, domácich spotrebičov, mobilných telefónov a sortimentu pre domov a záhradu.

Prečo nakupovať v NAY?

Elektronika je nevyhnutnou súčasťou našich životov. Nakupujeme ju za účelom nahradenia rozbitého či zastaraného modelu, alebo ak si chceme dopriať čosi úplne nové. Zoznámte sa s aktuálnym letákom NAY, ktorý je plný akčných ponúk pre konkrétnu predajňu. V NAY nakúpite spotrebnú elektroniku všetkého druhu - malé i veľké spotrebiče do domácnosti, vybavenie do kancelárie, tablety, mobilné telefóny, notebooky, fotoaparáty, herné konzoly, televízie a mnoho ďalšieho sortimentu. Snáď všetko, čo môžete z elektroniky potrebovať či chcieť.

NAY ponúka svojim zákazníkom prvotriednu kvalitu, perfektný servis a výhodné ceny. Odmieta však ísť cestou najnižších cien na úkor kvality. Radšej ponúka predĺženie záruky a pravidelné cenové akcie kvalitných elektrospotrebičov. Inšpirujte sa nimi v aktuálnom letáku NAY. Vo vysokej kvalite na Vás čaká na webe Kompas zliav. Zjednodušte si život modernou elektronikou a zároveň ušetrite.

Lokácia a prevádzková doba NAY

NAY prevádzkuje na Slovensku dohromady takmer 40 predajní. Najbližšiu pobočku nájdete na stránkach webu https://www.nay.sk/predajne. Otváracia doba je väčšinou od 9:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky NAY, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - elektronika