PLANEO Elektro - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky PLANEO Elektro

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Planeo Elektro

Planeo Elektro je špecializovaná sieť predajní ponúkajúca široký elektro sortiment. Funguje od roku 1992. Svoje početné predajne má u nás aj v Česku. Na tovare z oblasti elektroniky sa dá ušetriť bez toho, aby to muselo byť na úkor kvality. Ako? Všímajte si zľavy. Každých 14 dní vám ich prináša leták Planeo Elektro. Pravidelne ho sledujte a určite v ňom objavíte atraktívnu ponuku.

Prečo nakupovať v Planeo Elektro?

Planeo Elektro u nás patrí k popredným predajcom elektroniky. Príčinou je široká sieť predajní po celej Slovenskej republike, ale aj bohatý sortiment tovaru. Nechýbajú domáce elektrospotrebiče (žehličky, varné kanvice, kávovary, mixéry, vysávače...), spotrebná elektronika (televízia, plazmy, videokamery), výpočtová technika (notebooky, stolové počítače...), mobilné telefóny a ďalší doplnkový sortiment. Navyše, každých štrnásť dní získate prostredníctvom letáku Planeo Elektro prehľad výrobkov, ktoré kúpite za skutočne atraktívnu cenu. Ako je to s cenami v Planeo Elektro všeobecne? Nájdete tu tovar mnohých značiek a od mnohých výrobcov. Vyberiete si, či už hľadáte výrobky s čo najnižšou cenou, strednú triedu, alebo vyslovene luxusné a dizajnové kúsky. Nerozumiete elektru? Nechajte si poradiť od vyškoleného personálu. Z ďalších služieb Planeo Elektro ešte spomeňme dopravu zadarmo, nákup na splátky, okamžitú výmenu a možné predĺženie záruky.

Každý moderný človek je obklopený množstvom "elektro pomocníkov". Aj vy si chcete nejakého zaobstarať? Pozrite sa do aktuálneho letáku Planeo Elektro. Možno ho teraz kúpite za výhodnejšiu cenu. Na webe Kompas Zliav sú letáky vo výbornej kvalite. Zjednodušte si alebo spestrite život novým elektrospotrebičom aj vy.

Lokácie a prevádzková doba Planeo Elektro

Najbližšiu predajňu vo vašom okolí nájdete na webe https://www.planeo.sk. Na Slovensku ich nájdete desiatky, nachádzajú sa v každom väčšom meste. Predajne majú otvorené denne, väčšinou od 9:00 do 20:00. Prelistujte si tematické letáky Planeo Elektro, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - elektronika