Datart - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Datart

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Datart

Datart patrí medzi najznámejších maloobchodných predajcov spotrebnej elektroniky. Na slovenskom a českom trhu pôsobí už od roku 1990. Pohodlné nákupy elektroniky prostredníctvom e-shopu poskytuje Datart zákazníkom od roku 2005. Inšpirujte sa aktuálnym letákom Datart alebo si pozrite e-shop na stránke https://www.datart.sk. Aktuálny leták vychádza každý týždeň a nájdete v ňom akcie, zľavy aj výpredaj. Nechajte sa osloviť akčnou ponukou a nakúpte v maxi výpredaji všetko, čo potrebujete. V širokej ponuke produktov v Datarte si vyberie každý a s akciovým letákom plnom zliav navyše ešte ušetríte.

Prečo nakupovať v Datarte?

Sortiment Datartu je neobyčajne široký. Vyberte si z domácich spotrebičov, audia, videa, PC, telekomunikačnej techniky vrátane príslušenstva a ďalšej spotrebnej elektroniky. Budú sa vám páčiť aj rôzne ďalšie služby Datartu - poistenie predĺženej záruky, ekologická likvidácia starých spotrebičov, záručný a pozáručný servis, financovanie za výhodných podmienok a podobne.

Máte svoje obľúbené značky elektroniky? Nájdite si tovar podľa nich. Či už sa spoliehate na popredných výrobcov alebo preferujete nízku cenu, Datart vás nesklame. A čo by ste povedali na akčné ceny produktov prestížnych značiek či na ešte nižšie ceny výrobkov menej známych značiek? Akčný leták Datart je plný takýchto ponúk. Majte prehľad o zľavách, ktoré tento maloobchodný predajca poskytuje. Vždy aktuálny leták Datart vo vysokej kvalite nájdete na webe Kompas Zliav. A pre akú elektroniku si zájdete do obľúbenej predajne vy? Že sa Vám nechce nikam chodiť? Nevadí. Objednajte si tovar prostredníctvom e-shopu Datart na stránke https://www.datart.sk.

Lokácie a prevádzková doba Datartu

Datart na Slovensku prevádzkuje 16 predajní rozmiestnených po celej republike. Nájdete ich v každom väčšom meste ako je Žilina, Trnava, Bratislava, Poprad, Prešov, Piešťany, Banská Bystrica alebo Košice. Že neviete o žiadnej vo vašom okolí? Internetový obchod https://www.datart.sk je nablízku všetkým. Pred nákupom si prezrite aktuálny leták Datart, aby vám neunikla žiadna zľava alebo maxi výpredaj. Prelistujte si aktuálne letáky Datart, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - elektronika