Okay - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Okay

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Okay

Spoločnosť Okay Elektrospotrebiče je najväčšou sieťou maloobchodných predajní elektrospotrebičov a elektroniky na Slovensku. Ide o českú firmu založenú v roku 1994. Neskôr vstúpila aj na slovenský trh. Nakupujte spotrebiče a ďalšie vybavenie nielen do domácnosti za priaznivé ceny. Aby vám neutiekla žiadna zľava, prezrite si pravidelný leták Okay. Vychádza raz týždenne.

Prečo nakupovať v Okay?

Okay neustále otvára nové predajne a usiluje sa potvrdiť svoju už aj tak silnú pozíciu na našom a českom trhu. Nielen v ľahkej dostupnosti však tkvie úspech spoločnosti.

Okay ponúka široký sortiment spotrebnej elektroniky - mobily, GPS navigácie, fotoaparáty, kamery, počítače a tablety, PC doplnky, vybavenie do kancelárie, biely tovar a malé spotrebiče. V ponuke ale nájdete aj nábytok, pneumatiky a ďalšie autopríslušenstvo. Uvedený sortiment sa pravidelne objavuje za výhodnejšie ceny v letáku Okay.

Celkovo Okay garantuje nízke ceny, ktoré si môže dovoliť vďaka svojmu šikovnému skladovaniu. Stále obľúbenejšie je aj nakupovanie v Okay e-shope. Objednajte si tovar na webe a na vyzdvihnutie na vás bude čakať vo vybranej predajni. Vďaka tomu, že má Okay všetok tovar skladom, je dodanie rýchle a efektívne.

Potrebujete nejaký elektrospotrebič alebo si chcete „len“ urobiť niečím radosť? Ešte väčšiu radosť budete mať, ak sa vám podarí nakúpiť za výhodnú cenu. Preto si nezabudnite pravidelne skontrolovať akčný leták Okay. Kompas Zliav vám ho prináša vo vysokej kvalite. Našli ste v ňom niečo, čo vás zaujalo? Neváhajte a vydajte sa do najbližšej predajne Okay.

Lokácie a prevádzková doba Okay

Okay má na Slovensku desiatky predajní. Tie majú otvorené denne väčšinou od 9:00 do 19:00. Pre kompletný zoznam predajní a ich otváracích hodín navštívte web https://www.okay.sk. Prelistujte si tematické letáky Okay, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - elektronika