dm drogerie - predajne a otváracie hodiny

dm drogerie - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu dm drogerie, vrátane lokalít obchodu dm drogerie a otváracích hodín obchodu dm drogerie. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod dm drogerie.


Aktuálne letáky
dm drogerie - Lokality

O spoločnosti DM

DM drogerie markt je poprednou drogistickou spoločnosťou pôsobiacou na našom trhu. Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1995 v Bratislave. Svoje zastúpenie má aj v ďalších krajinách strednej a juhovýchodnej Európy.  Aktuálny leták DM Vám prináša každý mesiac akčné zľavy na široký sortiment z drogérie. Nahliadnite do neho a budete vedieť, na aké výrobky sa môžete tento mesiac tešiť.

Prečo nakupovať v DM?

Ak budete zháňať čosi z drogérie, máte na výber veľa predajní, do ktorých môžete zamieriť. Mnohí však automaticky zamieria do DM. Slovenskí zákazníci si túto spoločnosť veľmi obľúbili a nedajú na ňu dopustiť. V roku 2014 získala DM drogerie markt významné ocenenie - MasterCard Obchodník roka a Slovak Superbrands. V DM nájdete Vaše obľúbené produkty z osobnej hygieny, kozmetiky a čistiacich prostriedkov pre domácnosť, prípravky pre starostlivosť o telo a krásu žien i mužov. Sortiment DM tiež zahŕňa produkty pre tých najmenších. Väčšina z vymenovaného tovaru sa pravidelne objavuje v letáku DM za ešte priaznivejšiu cenu a lacnejšie nákupy si doprajete aj vďaka službe "Moje DM - Vždy výhodne". V rámci nej sa znižujú ceny u viac ako 2 000 výrobkov, a to dlhodobo, minimálne po dobu štyroch mesiacov. Stálych zákazníkov si DM drogéria rozmaznáva. Všetci sa môžu tešiť z obľúbenej DM značky. Jej výrobky sú k dispozícii za veľmi priaznivú cenu. Je až o polovicu nižšia ako u porovnateľných produktov iných značiek, a to nemusí byť ani v akciovom letáku DM. Nakupujte kvalitnú kozmetiky a ďalšie drogistické výrobky za atraktívne ceny.Už ste videli aktuálny leták DM? Kompas zliav vám ho prináša ho vysokej kvalite. Doprajte to najlepšie sebe a svojej domácnosti bez toho, aby trpela Vaša peňaženka.

Lokácia a prevádzková doba DM

Po celej Slovenskej republike prevádzkuje DM 140 predajní. Najbližšiu pobočku nájdete na webe https://www.mojadm.sk. Otváracia doba je väčšinou od 8:00 do 20:00 (závisí od konkrétnej predajne). Prelistujte si tematické letáky DM, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Produkty

Pobočky dm drogerie
TOP letáky a katalógy