dm drogerie - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu dm drogerie, vrátane lokalít obchodu dm drogerie a otváracích hodín obchodu dm drogerie. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod dm drogerie.


Letáky dm drogerie

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti dm

dm Drogerie Markt je poprednou drogistickou spoločnosťou pôsobiacou na našom trhu. Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1995 v Bratislave. Svoje zastúpenie má aj v ďalších krajinách strednej a juhovýchodnej Európy. Aktuálny leták dm drogerie Vám prináša každý mesiac akčné zľavy na široký sortiment z drogérie. Nahliadnite do neho a budete vedieť, na aké výrobky sa môžete tento mesiac tešiť.

Prečo nakupovať v dm drogerie?

Ak budete zháňať čosi z drogérie, máte na výber veľa predajní, do ktorých môžete zamieriť. Mnohí však automaticky zamieria do dm. Slovenskí zákazníci si túto spoločnosť veľmi obľúbili a nedajú na ňu dopustiť. V roku 2014 získala dm Drogerie Markt významné ocenenie - MasterCard Obchodník roka a Slovak Superbrands. V dm nájdete Vaše obľúbené produkty z osobnej hygieny, kozmetiky a čistiacich prostriedkov pre domácnosť, prípravky pre starostlivosť o telo a krásu žien i mužov. Sortiment dm drogerie tiež zahŕňa produkty pre tých najmenších. Väčšina z vymenovaného tovaru sa pravidelne objavuje v letáku dm za ešte priaznivejšiu cenu a lacnejšie nákupy si doprajete aj vďaka službe "Moje dm - Vždy výhodne". V rámci nej sa znižujú ceny u viac ako 2 000 výrobkov, a to dlhodobo, minimálne po dobu štyroch mesiacov. Stálych zákazníkov si dm drogerie rozmaznáva. Všetci sa môžu tešiť z obľúbenej dm značky. Jej výrobky sú k dispozícii za veľmi priaznivú cenu. Je až o polovicu nižšia ako u porovnateľných produktov iných značiek, a to nemusí byť ani v akciovom letáku dm drogerie. Nakupujte kvalitnú kozmetiku a ďalšie drogistické výrobky za atraktívne ceny. Už ste videli aktuálny leták dm drogerie? Kompas zliav vám ho prináša ho vysokej kvalite. Doprajte to najlepšie sebe a svojej domácnosti bez toho, aby trpela Vaša peňaženka.

Lokácia a prevádzková doba dm drogerie

Po celej Slovenskej republike prevádzkuje dm drogerie 140 predajní. Najbližšiu pobočku nájdete na webe https://www.mojadm.sk. Otváracia doba je väčšinou od 8:00 do 20:00 (závisí od konkrétnej predajne). Prelistujte si tematické letáky dm drogerie, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky

Predajcovia - drogérie a parfumérie