Hornbach - letáky, zľavy, otváracie hodiny

O spoločnosti Hornbach

Hornbach je nadnárodný hobby obchodný reťazec. Sortiment zahŕňa obklady, náterové a ochranné hmoty, náradie a stroje, nábytok, záhradkárske potreby, materiály pre vodoinštaláciu a elektroinštaláciu, spojovací materiál a podobne.

Obchodný reťazec si celkovo udržuje priaznivé ceny a každý mesiac navyše prichádza s akčným letákom Hornbach. Aj vás určite presvedčí, že je najvyšší čas pustiť sa do práce.

Prečo nakupovať v Hornbachu?

Riešte svoje stavebné a iné projekty s Hornbachom. V predajniach nájdete špecializovaný sortiment v naozaj širokom výbere a špičkovej kvalite. Vďaka tomu sa stal tento hobby market obľúbeným miestom všetkých vášnivých domácich majstrov. V aktuálnom letáku Hornbach nájdete inšpiráciu a výhodné cenové zľavy. Hobby market však nehrá "len" na akčné ceny. Dáva svojim zákazníkom záruku trvale najnižších cien. Aké máte vy plány pre svoj domov, byt či záhradu? Nech už sú akékoľvek, začnite s ich realizáciou nákupom v Hornbachu. V rozsiahlych predajniach určite objavíte všetko, čo potrebujete, a ešte niečo navyše.

Ak nepatríte medzi profesionálov, možno neviete, ako s niektorým tovarom zaobchádzať. S tým sa v Hornbachu počíta, pravidelne sa v predajniach konajú predvádzacie akcie. Samozrejme, aj na vaše otázky dostanete kvalifikovanú odpoveď. Spoločnosť tiež zabezpečuje veľké množstvo pracovných návodov. Už ste si prezreli akčný leták Hornbach? Určite vás posunie o kus ďalej vo vašom projekte a ešte ušetríte - trebárs na rôznych "vychytávkach" a doplnkoch. Preto letáky pravidelne prezerajte. Vo vysokej kvalite ich nájdete na webe Kompas Zliav. Plánujte, realizujte, tvorte... Vďaka Hornbachu vám pôjde práca od ruky.

Lokácie a prevádzková doba Hornbach

Na Slovensku má Hornbach v súčasnosti tri predajne – dve v hlavnom meste a jednu v Košiciach. Otváracia doba je od 7:00 (cez týždeň) alebo od 8:00 (cez víkend) do 20:00.

Prelistujte si tematické letáky Hornbach, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.