Auto Kelly - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Auto Kelly

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Auto Kelly

Spoločnosť Auto Kelly vstúpila na slovenský trh už v roku 1997 a v súčasnosti je jedným z popredných dodávateľov a distribútorov náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové vozidlá. Je špecialistom na karosársky sortiment. Na Slovensku je zastúpená celou sieťou vlastných predajní. Ak sa chystáte nakúpiť diely alebo doplnky na svoj automobil, nezabudnite si vopred prezrieť katalóg Auto Kelly, v ktorom môžete naraziť na zaujímavé zľavy alebo výpredaje.

Prečo nakupovať v Auto Kelly?

Auto Kelly patrí medzi najobľúbenejších predajcov vo svojom obore. Spoločnosť je známa širokým sortimentom, ktorý predáva veľkoobchodne, ale aj koncovým zákazníkom. Okrem rôzneho tovaru však ponúka aj služby na špičkovej úrovni. Ich slogan „Všetko pre autá“ teda vôbec nepreháňa, zoženiete tu však aj doplnky a dielce pre motorky, skútre alebo štvorkolky, prívesné vozíky, elektrobicykle a príslušenstvo k nim. Samostatnou kategóriou je aj voľnočasové, pracovné alebo motocyklistické oblečenie.

Obľúbeným dôvodom, prečo sa zákazníci k Auto Kelly radi vracajú, je aj ich cenová politika. Spoločnosť rada ponúka zaujímavé zľavy, ktoré môžete nájsť na webe https://www.autokelly.sk, prípadne v ich akčnom letáku. Na webe aj v kamenných predajniach môžete naraziť aj na výpredaje, ktoré ceny produktov stlačia ešte nižšie. Vždy aktuálny akčný leták vo vysokej kvalite nájdete aj na našom webe Kompas Zliav. Vďaka tomu môžete mať istotu, že vám žiadna výhodná súčiastka do vášho vozidla neunikne.

Lokácie a otváracie hodiny Auto Kelly

V súčasnosti má Auto Kelly na Slovensku 27 vlastných predajní a omnoho vyšší počet partnerských autoservisov. Otváracie hodiny sú väčšinou od 8:00 do 18:00 počas týždňa a od 8:00 do 13:00 v sobotu. Otváracie hodiny jednotlivých pobočiek sa však môžu mierne líšiť. Prelistujte si aj tematické letáky Auto Kelly, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - auto moto