Dráčik - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Dráčik

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Dráčik

Najväčší predajca hračiek na území Českej a Slovenskej republiky má v súčasnosti 77 predajní na Slovensku a 79 predajní v Česku. Obchody nájdete vo všetkých väčších mestách a nákupných centrách. Dráčik neustále rozširuje sieť svojich predajní a zákazníkom prináša hračky pre deti za vynikajúce a dostupné ceny. Zaobstaráte tu pre svoje deti hračky od svetových výrobcov a vo svetovej kvalite – to všetko za rozumnú a výhodnú cenu.  Navyše, pri sledovaní akčného letáku na Kompase zliav vám neutečú žiadne zaujímavé zľavy a akcie.

Prečo nakupovať v predajni Dráčik?

V obchode nájdete bezkonkurenčne najširší sortiment kvalitných hračiek, nemusíte sa však obávať, že za ne zaplatíte celý majetok. Ponuku z Dráčika si môžete pozrieť aj v e-shope, kde si vybraný tovar rovno pohodlne a rýchlo objednáte online až k vám domov. Návšteva kamennej predajne alebo e-shopu Dráčik je určite dobrý nápad aj keď sa potrebujete pri výbere hračky pod stromček alebo na narodeniny inšpirovať. Obchod plný zaujímavých a podnetných hračiek určite neopustíte bez toho, aby ste si niečo vybrali. V ponuke na vás čakajú plyšové hračky, detské hudobné nástroje, obľúbené interaktívne hračky, hračky na pieskovisko, figúrky, dráhy, bábiky, puzzle, stavebnice, vozidlá, ale aj kreatívne hračky, rôzne modely, spoločenské hry alebo dokonca školské či športové potreby.  

Lokácie a otváracie hodiny predajní Dráčik

V súčasnosti má Dráčik na Slovensku 77 predajní. Nachádzajú sa v podstate vo všetkých väčších nákupných centrách. Otváracie hodiny sú väčšinou denne od 9:00 do 21:00. Prelistujte si časovo obmedzenú akciu v aktuálnom letáku Dráčik a ulovte fantastické hračky za zlomok ceny v špeciálnych zľavách.

Najnovšie letáky
Predajcovia - deti