Sportisimo - letáky, pobočky a otváracie hodiny

Letáky Sportisimo

Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

O spoločnosti Sportisimo

Sportisimo je popredným predajcom športových produktov. Z Českej republiky ho dnes poznáme aj na Slovensku, kde sú na reťazec veľmi pozitívne ohlasy. Pozornosť si získal najmä širokým sortimentom športových potrieb za priaznivé ceny. V niekoľkých predajniach, ako aj v e-shope https://www.sportisimo.sk, nájdete všetko potrebné pre šport a voľný čas. V ponuke nájdete lyže, bicykle, potreby pre turistiku, beh či vodné športy a omnoho viac. Aj tých najmenších športovcov Sportisimo oblečie od hlavy po päty. Určite vás naláka aj na skvelé ceny, stačí sa pozrieť na aktuálny leták Sportisimo.

Prečo nakupovať v Sportisimo?

Sportisimo vám ponúka sortiment pre všetky druhy športu do každého počasia. Rovnako tu nájdete aj oblečenie a doplnky, ktoré vám športovanie ešte viac spríjemnia. V letáku Sportisimo navyše nájdete množstvo akcií, ktoré potešia nielen vás, ale aj vašu peňaženku. V predajniach Sportisimo nájdete športové potreby značiek ako adidas, Nike, Reebok či Fisher alebo Alpine Pro a veľa ďalších. Prezrite si leták Sportisimo, kde nájdete mnoho produktov svetových značiek za dostupné ceny.

Na každej predajni na vás čaká vyškolený personál, ktorý je pripravený vám pomôcť s výberom či už ste skúsený športovec alebo sa len odhodlávate. Nakupovať v Sportisimo sa vyplatí aj vďaka miliónom produktov skladom, ktoré tak máte takmer okamžite k dispozícii bez čakania. Nepremeškajte ani výpredaje, v ktorých si môžete uloviť skvelé športové doplnky za super ceny. Zľavy a akcie sú v Sportisimo samozrejmosťou. A ak máte svoj športový klub či firmu, Sportisimo vám ponúkne vybavenie aj vo veľkom množstve za krátky čas.

Lokácie a prevádzková doba Sportisimo

Predajne Sportisimo na Slovensku nájdete v 43 mestách, medzi nimi napríklad Komárno, Nitra, Trnava, Zvolen, Poprad, Trenčín, Brezno alebo Bratislava. Nakupovať môžete aj na e-shope a tovar si nechať doručiť domov alebo na predajňu. Otváracia doba predajní je zväčša od 9:00 do 20:00. V aktuálnom letáku Sportisimo vždy nájdete výhodné zľavy a akcie, ktoré potešia každého. Nezabudnite si pred nákupom pozrieť leták a predajňu, ktorej sa týka, aby ste sa uistili, že získate produkty za tie najvýhodnejšie ceny. Prelistujte si aj tematické letáky Sportisimo, v ktorých na vás čakajú zaujímavé akcie, zľavy a výpredaje.

Najnovšie letáky
Predajcovia - šport